Plantentiendaagse bij Dille & Kamille

Op 18 mei gaat onze Plantentiendaagse van start en daarom hebben we weer een heleboel leuke workshops voor je op de planning staan. Droom je van een urban jungle in je huis, maar weet je niet waar je moet beginnen? Wil je ook graag zo’n originele macramé plantenhanger of een terrarium? Geef je dan nu op voor onze workshops!

Demo plantenverzorging & stekken

Bijdrage: € 25,- p.p.

Leer alles over plantenverzorging en stekken, en ontvang tijdens de workshop een plantje en tips om thuis mee aan de slag te gaan! Deze workshop wordt gegeven door Plantenkoorts. Schrijf je in aan de kassa of stuur een mailtje.

Dille & Kamille Antwerpen
antwerpen@dille-kamille.com

Vrijdag 18 mei
16.00-18.00u

Dille & Kamille Leuven
leuven@dille-kamille.com
Zaterdag 19 mei
10.30-12.30u

Workshop macramé plantenhanger

Bijdrage: € 15,- p.p. in de winkels in Aalst, Antwerpen, Brussel Jean Stasstraat, Gent en Turnhout.  20,- p.p. in de winkels in Kortrijk en Brugge. 

Hou je van planten en zoek je een originele manier om ze op te hangen? Tijdens deze workshop leer je een macramé plantenhanger knopen. Iedereen krijgt zijn plantenhanger en een bloempotje met een plant mee naar huis. Schrijf je in aan de kassa of stuur een mailtje.

Dille & Kamille Aalst
aalst@dille-kamille.com

Zaterdag 26 mei
13.30-15.00u
Dille & Kamille Antwerpen
antwerpen@dille-kamille.com

Zaterdag 19 mei
10.30-12.00u
Dille & Kamille Brugge
brugge@dille-kamille.com

Vrijdag 25 mei
14.00-16.00u
Dille & Kamille Brussel Jean Stasstraat
brussel@dille-kamille.com

Zaterdag 18 mei
15.00-17.00u
Dille & Kamille Gent
gent@dille-kamille.com

Zaterdag 18 mei
10.00-11.00u
Dille & Kamille Kortrijk (gegeven door Lab152)
kortrijk@dille-kamille.com

Zaterdag 26 mei
13.30-15.00u
Dille & Kamille Turnhout
turnhout@dille-kamille.com
Woensdag 23 mei
14.00-16.00u

Kids workshop: Bloempot beschilderen

Leeftijd: 4 tot 8 jaar. Bijdrage: € 15,- p.p.

Zijn jullie ook zo gek op terracotta bloempotten? Kom samen met je kind een bloempot verven en maak ze nog leuker. Iedere deelnemer krijgt zijn beschilderde bloempot en een plantje mee naar huis. Schrijf je in aan de kassa of stuur een mailtje.

Dille & Kamille Brugge
brugge@dille-kamille.com

Woensdag 23 mei
14.00-16.00u

Dille & Kamille Brussel Jean Stasstraat
brussel@dille-kamille.com
Woensdag 23 mei
15.00-17.00u

Dille & Kamille Brussel Grasmarkt
brussel-grasmarkt@dille-kamille.com

Zaterdag 18 mei
15.00-17.00u

Demo plantenverzorging

Bijdrage: € 15,- p.p.

Leer alles over plantenverzorging en stekken, en ontvang tijdens de workshop een plantje en tips om thuis mee aan de slag te gaan! Schrijf je in aan de kassa of stuur een mailtje.

Dille & Kamille Brussel Jean Stasstraat
brussel@dille-kamille.com
Vrijdag 25 mei
15.00-17.00u

Dille & Kamille Brussel Grasmarkt
brussel-grasmarkt@dille-kamille.com

Vrijdag 25 mei
15.00-17.00u

Workshop terrarium

Bijdrage: € 25,- p.p.

Heb je geen groene vingers maar wil je toch graag planten in huis? Tijdens deze workshop leer je zelf een terrarium met verschillende plantjes maken. Schrijf je in aan de kassa of stuur een mailtje.

Dille & Kamille Antwerpen
antwerpen@dille-kamille.com
Zaterdag 26 mei
10.30-12.00u