Bad & douche

Bad & douche

Neem een moment voor jezelf met onze natuurlijke verzorgingsproducten. Zonder haast genieten van alle heerlijke geuren en even lekker ontspannen.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 60
Kleur
281 artikelen
  1. Stapelbak, bamboe, nr 5
    Stapelbak, bamboe, nr 5
    € 9,95
  2. Wasmand recht, wilgenteen, met voering, groot
    Wasmand recht, wilgenteen, met voering, groot
    € 59,95
  3. Aleppo-zeep, 100% olijfolie, 200 gram
    Aleppo-zeep, 100% olijfolie, 200 gram
    € 5,95
    € 29,75 / kg
  4. Gastendoek, Recycled katoen, Groengrijs, 30 x 50 cm
    Gastendoek, Recycled katoen, Groengrijs, 30 x 50 cm
    € 4,50
  5. Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml
    Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml
    € 7,95
    € 795,00 / l
  6. Ruggenkrabber, bamboe
    Ruggenkrabber, bamboe
    € 3,50
  7. Gastendoek, Recycled katoen, Licht zand, 30 x 50 cm
    Gastendoek, Recycled katoen, Licht zand, 30 x 50 cm
    € 4,50
  8. Wasmand rond, wilgenteen, met voering, groot
    Wasmand rond, wilgenteen, met voering, groot
    € 59,95
  9. Zeeppompje, beige spikkel, keramiek en rvs
    Zeeppompje, beige spikkel, keramiek en rvs
    € 9,95
  10. Gastenzeepje, lavendel, 30 gram
    Gastenzeepje, lavendel, 30 gram
    € 1,95
    € 65,00 / kg
  11. Stapelbak, bamboe, nr. 2
    Stapelbak, bamboe, nr. 2
    € 9,95
  12. Blikje voor shampoobar, aluminium, Ø 8,5 x 2,7 cm
    Blikje voor shampoobar, aluminium, Ø 8,5 x 2,7 cm
    € 3,95
  13. Gastendoek, recycled katoen, terraroze, 30 x 50 cm
    Gastendoek, recycled katoen, terraroze, 30 x 50 cm
    € 4,50
  14. Gastenzeepje, amandel & bergamot, 30 gram
    Gastenzeepje, amandel & bergamot, 30 gram
    € 1,95
    € 65,00 / kg
  15. Massageroller, klein, beukenhout
    Massageroller, klein, beukenhout
    € 6,95
  16. Zeeppomp met 2 houders, aardewerk en rvs, beige spikkel
    Zeeppomp met 2 houders, aardewerk en rvs, beige spikkel
    € 12,95
  17. Blikje met klik-klak deksel, metaal, Ø 5,3 x 1,8 cm
    Blikje met klik-klak deksel, metaal, Ø 5,3 x 1,8 cm
    € 1,95
  18. Badmat, bamboe
    Badmat, bamboe
    € 29,95
  19. Zeepzakje, bio-katoen
    Zeepzakje, bio-katoen
    € 2,95
  20. Shampoobar, Alle haartypen, 60G
    Shampoobar, Alle haartypen, 60G
    € 6,95
    € 115,83 / kg
  21. Gastenzeepje, vijg & roos, 30 gram
    Gastenzeepje, vijg & roos, 30 gram
    € 1,95
    € 65,00 / kg
  22. Gastenzeepje, katoen, 30 gram
    Gastenzeepje, katoen, 30 gram
    € 1,95
    € 65,00 / kg
  23. Puimsteen, 100% natuurlijk
    Puimsteen, 100% natuurlijk
    € 4,95
  24. Gastenzeepje kat, 30 gram
    Gastenzeepje kat, 30 gram
    € 1,95
    € 65,00 / kg
  25. Winkelmedewerker Edith uit Amsterdam Nieuwendijk met haar favoriet: de Deo stick aluin.

Natuurlijke verzorging

Ben jij een echt bad-type of houd je meer van een verkwikkende douche? Of van allebei, en hangt het van het moment af? Bij Dille & Kamille kan je kiezen uit heerlijk geurende, natuurlijke verzorgingsproducten en meer dan 20 soorten Franse zeep. Verwen jezelf met onze zachte handdoeken en hamamdoeken van biologische katoen en andere fijne badspullen. Zoals onze scrubhandschoenen, massage sponsjes en bodymilkom je huid mooi glad en zacht te houden.

Van puur natuur Aleppozeep tot kersenpit kussentje, van badzout tot zeepbakje, van toilettas tot rieten wasmand, bij ons vind je alles om van jouw badkamer een plek te maken om heerlijk te ontspannen. Of voor een echt verwencadeautje!

Relaxen met onze fijne producten

Maak jouw relaxmoment compleet met onze fijne producten. Kies een aantal van onze verzorgingsproducten uit en plan voor jezelf een routine in. Begin bijvoorbeeld met een lekker bad gevuld met badzout en een heerlijke shampoo bar. Smeer jezelf vervolgens in met een bodycrème of bodyscrub voor een extra zachte huid. Kan je er niet genoeg van krijgen? Dan hebben we ook nog verzorgende maskers voor je gezicht. Na deze maskers voelt jouw gezicht zijdezacht aan en is het extra gehydrateerd.

Verzorgingsproducten van Dille & Kamille

Onze verzorgingsproducten zijn allemaal uitsluitend gemaakt met de beste producten. We hebben bovendien een heleboel verschillende geuren, dus er is vast en zeker een variant die je lekker vindt. Het is ook leuk om met onze verzorgingsproducten een cadeaupakket samen te stellen. Stop verschillende van onze producten in een leuke mand en je hebt het ideale cadeau! Want er is niemand die niet blij is met lekkere producten om een verwenmoment te houden. Toch niet zeker welke geur ze lekker vinden? Dan raden wij onze cadeaukaart aan. Hiermee kunnen ze zelf kiezen welke producten ze het lekkerste vinden.