Kleine kerstcadeautjes

Kleine kerstcadeautjes

Bekijk de originele kleine kerstcadeautjes van Dille & Kamille en vind het perfecte presentje om iemand mee te verrassen!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
1 15
Kleur
43 artikelen
  1. Adventskaarsen, huisjes, 6 cm, 4 stuks
    Nieuw
    Adventskaarsen, huisjes, 6 cm, 4 stuks
    € 11,95
  2. Kweek je eigen kerstboom, groeipotje met zaden
    Kweek je eigen kerstboom, groeipotje met zaden
    € 3,95
  3. Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram
    Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram
    € 6,95
    € 53,46 / kg
  4. Kaars dennenboom, donkergroen, 7 cm
    Kaars dennenboom, donkergroen, 7 cm
    € 3,95
  5. Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram
    Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram
    € 4,95
    € 35,36 / kg
  6. Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf
    Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf
    € 10,95
    € 547,50 / kg
  7. Nougat mini's amandel/pistache, blik 180 gram
    Nougat mini's amandel/pistache, blik 180 gram
    € 13,95
    € 77,50 / kg
  8. Amandelen in witte chocolade & pistache, 100 gram
    Amandelen in witte chocolade & pistache, 100 gram
    € 4,95
    € 49,50 / kg
  9. Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm
    Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm
    € 14,95
  10. Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr
    Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr
    € 5,95
    € 11,90 / kg
  11. Espressokop reactieve glazuur, steengoed, groen
    Espressokop reactieve glazuur, steengoed, groen
    € 4,95
  12. Pistache crème, 180 gram
    Pistache crème, 180 gram
    € 8,95
    € 49,72 / kg
  13. Kiemschaaltje, glas, Ø 13,5 cm
    Kiemschaaltje, glas, Ø 13,5 cm
    € 9,95
  14. Karamelpasta, 220 gram
    Karamelpasta, 220 gram
    € 6,95
    € 31,59 / kg
  15. Uitsteekvorm 3D huisje, RVS
    Uitsteekvorm 3D huisje, RVS
    € 2,95
  16. Theezeefje met greepjes, laser, rvs
    Theezeefje met greepjes, laser, rvs
    € 6,95
  17. Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g
    Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g
    € 8,95
    € 1.278,57 / kg
  18. Waterfles, rvs, 500 ml
    Waterfles, rvs, 500 ml
    € 12,95
  19. Shampoobar, Alle haartypen, 60G
    Shampoobar, Alle haartypen, 60G
    € 6,95
    € 115,83 / kg
  20. Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml
    Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml
    € 6,95
    € 69,50 / l
  21. Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml
    Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml
    € 6,95
    € 69,50 / l
  22. Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml
    Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml
    € 7,95
    € 795,00 / l
  23. Massageolie, Vijg & Roos, 100ML
    Massageolie, Vijg & Roos, 100ML
    € 9,95
    € 99,50 / l
  24. Kruidenzaden, biologisch, bieslook, 0.25 g, 0.25 g
    Kruidenzaden, biologisch, bieslook, 0.25 g, 0.25 g
    € 2,25
    € 9.000,00 / kg
Pagina