Zoekresultaten voor: ‘150 x 200’
-
Geveltjesdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
%Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 33,13 / lNiet op voorraad -
Tuinzeep met puimsteen, 150 gram€ 4,95€ 33,00 / kgNiet op voorraad -
%Reinigingsschuim voor het gezicht, normale/gecombineerde huid, 150 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 33,13 / lNiet op voorraad -
NieuwBodycrème, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
NieuwHaarmasker, droog & beschadigd haar, 200 ml€ 12,95€ 64,75 / l -
NieuwBodycrème, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
NieuwBodycrème, vetiver & ceder, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
NieuwWasmelk, gevoelige huid, 200 ml€ 7,95€ 39,75 / l -
NieuwWasmelk, droge en rijpe huid, 200 ml€ 7,95€ 39,75 / l -
NieuwFacewash gel, alle huidtypen, 200 ml€ 7,95€ 39,75 / l -
Ajvar rood, pot, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
Bodycreme, eucalyptus & rozemarijn, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodyscrub, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Ajvar hot, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
NieuwImpregnerende onderhoudsspray, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
NieuwOnderhoudsspray reiniger, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
Kruidenpotje met glazen deksel, taps, 150 ml€ 1,50 -
Zeep, katoen, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, vetiver, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, eucalyptus & rozemarijn 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg