Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren maak het met dille voor mama een bos bloemen zoals een schilderij’
-
Duimpiano, 8 tonen, fsc hout en metaal€ 19,95 -
Sambabal, fsc hout, gele stippen€ 4,95 -
Weckpotje laag, 80 ml€ 2,50 -
Gastenzeepje, Dille & Kamille, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, takjes en blaadjes, groot, 40 x 50 x 10 cm€ 6,95 -
Zeep, Dille & Kamille, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Bloemzaden, zomerbloemen, biologisch, 1.5 g€ 3,25€ 2.166,67 / kg -
Giftcard€ 0,00 -
Secrets de beauté, Dille & Kamille€ 15,95Niet op voorraad -
Les secrets du nettoyage, Dille & Kamille€ 15,95Niet op voorraad -
Schönheitsgeheimnisse, Dille & Kamille€ 15,95Niet op voorraad -
Putzgeheimnisse, Dille & Kamille€ 15,95Niet op voorraad -
Tas, bio-katoen, veldbloemen€ 9,95 -
Bloemenzaden, biologisch, plukboeket wilde bloemen, 3 g€ 3,25€ 1.083,33 / kg -
Bloemzaden, biologisch, zonnebloem, 2.5 g€ 2,25€ 900,00 / kg -
Bolgamand, laag€ 19,95 -
Muziekkoffer, 4 instrumenten, karton en fsc hout€ 24,95 -
Bloempot, zink, mat zwart, Ø 14 cm€ 4,50 -
Bloempot, terracotta, Ø 13 cm€ 1,95 -
%Bloempot, zink, mat zwart, Ø 7 cmVoor € 1,25 Van € 2,50 -
Bloempot, terracotta, Ø 29,5 cm€ 9,95 -
Bloempot, terracotta, grijs, Ø 20 cm€ 14,95 -
Bloempot, zink, donkergroen€ 3,50 -
Bloempot, zink, offwhite, Ø 11 cm€ 3,50