Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten cake taart ander gebak’
-
Taartrooster van roestvrij staal, rechthoekig€ 11,95 -
Taartschep, rvs€ 7,95 -
Taartvork 'Nantes', roestvrij staal, 15 cm€ 2,95 -
Bakmix voor speculaascake, 350 gram€ 7,95€ 22,71 / kg -
Taartrooster van roestvrij staal, rond€ 8,50 -
Chocoladetablet, melk, appeltaart & kaneel, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
NieuwLaag glas, kersttakjes, 315 ml€ 3,50 -
Taart-/ quichevorm, porselein, Ø 22 cm€ 12,95 -
Wasmand laag, wilgenteen, groot€ 39,95 -
Kandelaar, porselein, lichtgroen, laag€ 4,95 -
Kandelaar, porselein, wit gespikkeld, laag€ 4,95 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, Ø 24 cm€ 14,95 -
Dessert-/ taartvork 'Keulen', roestvrij staal, 14 cm€ 3,95 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 9 cm€ 2,50 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, Ø 9 cm€ 3,95 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, losse bodem, 35 cm x 11 cm€ 12,95 -
NieuwGebaksbord met takjes, reactief glazuur, groen, Ø15 cm€ 9,95 -
Bakmix voor wortelcake, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Trechtertjes, set van 3, rvs€ 9,95 -
Bordje, porselein, Ø 9,5 cm€ 1,95 -
Laag glas, rood fruit, 315 ml€ 3,50 -
Glas, klein, 42 ml€ 1,50 -
Bakmix voor havermoutkoekjes, biologisch, 400 gr€ 5,95€ 14,88 / kg -
Bakmix voor cakejes, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg