Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Beker reactief glazuur, steengoed, zand€ 6,50 -
Kom, steengoed, beige, spikkel, Ø 17,5 cm, laag€ 11,95 -
Gehaakte eierwarmer, 100% wol, konijn, geel€ 3,95Binnenkort beschikbaar -
Gehaakte eierwarmer, 100% wol, schaap, grijs€ 3,95Binnenkort beschikbaar -
Weckpotje laag, 80 ml€ 2,50 -
Bolgamand, laag€ 19,95 -
Kandelaar, porselein, lichtbruin, laag€ 4,95 -
Kandelaar, porselein, terracotta, laag€ 4,95 -
Kandelaar, rubberhout, laag, Ø5.5 x H 8 cm€ 3,95 -
Koffiebonen, Dorico Brasil, 500 gram€ 18,95€ 37,90 / kg -
Gemalen koffie, biologisch, Lumaro Colombia, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Gemalen koffie cafeïnevrij, biologisch, Finoro Peru, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Koffiebonen, Dorico Brazilië, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Koffiebonen, biologisch, Lumaro Colombia, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Gemalen koffie, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kgNiet op voorraad -
Koffiecapsules espresso, biologisch afbreekbaar, Dorico Brazil, 10 stuks 52G€ 5,95€ 114,42 / kgNiet op voorraad -
%Drankkoeler/ijsemmer, roestvrij staal, 3 literVoor € 7,97 Van € 15,95 -
NieuwIJsemmer met ijsblokjestang, roestvrij staal en hout, 2 liter€ 29,95 -
Koffiemolen, rvs€ 24,95 -
Koffiekan + filter, 600 ml, glas en rvs€ 34,95 -
Koffiefilter herbruikbaar, RVS, 2-4 kopjes€ 7,95 -
Munt & honing, biologisch, groene thee, zakje 50 gram€ 4,95€ 99,00 / kg -
Schenkkan koffie, roestvrij staal, 600 ml€ 14,95 -
Blauwe bes en kokos, Witte thee, 50 g€ 5,95€ 119,00 / kg