Zoekresultaten voor: ‘kerstboom houss mosgroen 15 x 10 cm 00019910’
-
Toiletontstopper, beukenhout en natuurrubber€ 4,95 -
%Kandelaar voor adventskaars, porselein, ster, roodbruinVoor € 2,47 Van € 4,95 -
NieuwVaas, recycled glas, Ø23 cm x 30 cm€ 19,95 -
Zandloper, ongeveer 5 min.€ 6,95€ 23,17 / kg -
Onderzetter vierkant, bamboe, 10 x 10 cm€ 2,95 -
Clip, 3,1 cm€ 0,45 -
Nougat mini's amandel/pistache, blik 180 gram€ 13,95€ 77,50 / kg -
Kerstpasta, 'Buon natale', biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Schaar, vouwbaar€ 4,95€ 24,75 / kg -
Cacaopoeder, hazelnoot, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Mijn eerste grote tuinboek, Michael Holland€ 22,50 -
Vaas, steengoed, bloemen en klavers, Ø11 cm x 20 cm€ 19,95 -
Oma's ovengerechten, Stichting Oma's Soep€ 21,99 -
NieuwVaas, recycled glas, Ø19 cm x 24 cm€ 16,95 -
NieuwMaak salade, Caroline Ellerbeck€ 20,00 -
Wat leeft er in de wei?, Ilka Sokolowski€ 17,99 -
Kandelaar, steengoed, bloemen en klavers, Ø11 cm x 6 cm€ 9,95 -
NieuwMaaltijdsalades, Emily Ezekiel€ 25,95 -
Het complete basisbakboek, Laura Kieft€ 37,99 -
NieuwBuiten koken, Kathleen Davis€ 35,00 -
NieuwCoco in het park, Loes Riphagen€ 11,99 -
NieuwDe monarchvlinder, Kirsten Hall€ 21,95 -
In de natuur, Anne-Katherin Behl€ 12,50 -
Haal meer uit je moestuin, Floor Korte€ 25,00