Zoekresultaten voor: ‘150 x 200’
-
Mini Grissini, biologisch, 150 gr€ 2,95€ 19,67 / kg -
Zeep, amandel & bergamot, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, patchouli, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, lavendel, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, vijg & roos, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, aloe vera, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, Dille & Kamille, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Hartige noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
NieuwBodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
NieuwBodyscrub, vetiver & ceder, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Aleppo-zeep, 95% olijfolie & 5% laurierolie, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
Baking soda, busje, 200 gram€ 4,25€ 21,25 / kg -
Himalayazout, 200 gram€ 9,95€ 49,75 / kg -
Sojasaus Tomasu sweet spicy, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
Potje vierkant, glas met bamboe deksel 200 ml€ 3,50 -
Sojasaus Tomasu, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
Afwaszeep, blok 200 gr€ 9,95€ 49,75 / kg -
Geurstokjes, Eau de Dille, 200 ml€ 17,95 -
Geurkaars, Eau de Dille, 200 gram€ 14,95€ 74,75 / kg -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram€ 8,95€ 44,75 / kg -
Bodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Vloeibare bladreiniger, 200 ml€ 19,95€ 99,75 / l -
NieuwSlinger met bladeren, vilt, 150 cm€ 19,95 -
Siroop kaneel/kardemom, biologisch, 200 ml€ 5,95€ 29,75 / l