Zoekresultaten voor: ‘hanger rendieren vilt 13 x 13 cm 00019269 heel’
-
hanger, vilt, pompoen, oranje, vilt€ 2,95 -
Hanger paddenstoel, vilt, groen met witte stippen€ 2,95 -
Mosterdzaad 'wit', heel, biologisch, 65 g€ 2,95€ 45,38 / kg -
NieuwKerstballen met takjes, vilt, set van 8, Ø5 cm€ 24,95 -
Fotolijst tweeluik, metaal, zwart, 2x 13 x 18 cm€ 9,95 -
Fotolijst tweeluik, metaal, zwart, 2x 18 x 13 cm€ 9,95 -
Schaal reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 13.5 cm€ 8,95 -
Schaal reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 13,5 cm€ 8,95 -
Kan, porselein, hoogte 13 cm€ 7,95 -
NieuwHanger eikel met gele strik, vilt€ 2,95 -
NieuwHanger, vilt, ster met bloem, geborduurd€ 2,95 -
NieuwHanger, vilt, duif met bloem, geborduurd€ 2,95 -
NieuwHanger, vilt, vredesduif met ster€ 5,95 -
NieuwHanger, vilt, engel met lila jurk en kaars€ 5,95 -
NieuwHanger, vilt, engel met witte jurk en ster€ 5,95 -
NieuwHanger, vilt, maan met tak, wit, geborduurd€ 2,95 -
NieuwHangers, vilt, engelen met duif, hart en kaars, set van 3€ 17,50 -
NieuwHanger, vilt, hart met bloem, geborduurd€ 2,95 -
Laptophoes, GOTS bio-katoen, lentebloem, 13 inch€ 17,95 -
%Laptophoes, GOTS bio-katoen, citroenen, 13 inchVoor € 8,97 Van € 17,95Niet op voorraad -
Paashanger, vilt, eitjes met geborduurde bloem, set van 4€ 6,95Binnenkort beschikbaar -
%Paashanger, vilt, eitjes marmer kleuren, set van 4Voor € 2,97 Van € 5,95Niet op voorraad -
Kardemom heel, biologisch, 30 g€ 5,95€ 198,33 / kg -
Venkelzaad heel, biologisch, 30 g€ 2,95€ 98,33 / kg