Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Verveine, biologisch, 15 g€ 4,50€ 300,00 / kg -
Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Griekse bergthee, biologisch, 15 g€ 4,95€ 330,00 / kg -
Hibiscus, biologisch, 40 g€ 4,50€ 112,50 / kg -
Mango & citroengras, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml€ 24,95 -
Brandnetel, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Vlierbloesem, biologisch, 35 g€ 5,50€ 157,14 / kg -
Pepermunt, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Sencha, Groene thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Kers cranberry, Fruitmelange, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Tumtum, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Theesprankel, rosé, 0,75 liter€ 12,95€ 17,27 / l -
Ochtendmelange, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, blik, 50 gram€ 8,95€ 179,00 / kg -
Lindebloesem, biologisch, 25 g€ 5,50€ 220,00 / kg -
Darjeeling, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 5,95€ 79,33 / kg -
Percolator, 9 kops, aluminium, rvs€ 54,95 -
Goudsbloem, biologisch, 15 g€ 5,50€ 366,67 / kg -
Verfrissend, Kruidenmelange, biologisch, 65 g€ 4,50€ 69,23 / kg -
Echinacea , biologisch, 40 g€ 4,50€ 112,50 / kg -
Haknougat, 140 gram€ 3,50€ 25,00 / kg -
Pai Mu Tan, witte thee, biologisch, 35 g€ 4,50€ 128,57 / kg -
Zoethoutstokjes, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg