Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram€ 8,95€ 44,75 / kg -
Frisdrank, biologisch, citroen, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, 210 gram€ 8,95€ 42,62 / kg -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Granaatappel & framboos, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Koffiepot, emaille, groengrijs, 1 L€ 22,95 -
Lentemelange, Groene thee, 75 g€ 5,95€ 79,33 / kg -
Golden Chai, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Frisdrank, biologisch, bloedsinaasappel, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Craft limonade, biologisch, gember/limoen/munt, 250 ml€ 2,95€ 11,80 / l -
Frisdrank, biologisch, mandarijn, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Munt & honing, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
NieuwPasta schelpen Conchiglioni tricolore, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Glas 'Line', 39 cl€ 2,25 -
Glas 'Bodega', klein€ 2,50 -
Glas, hittebestendig, 195 ml€ 2,25 -
Glas, hittebestendig, 295 ml€ 2,75 -
Glas, hittebestendig, 450 ml€ 3,95 -
Glas, hittebestendig, 350 ml€ 3,25 -
Rietje, rvs, 21 cm€ 0,95 -
Rietje, glas€ 1,25 -
Pumpkin spice mix, biologisch, 35 gram€ 4,95€ 141,43 / kg