Zoekresultaten voor: ‘150 x 200’
-
Picknickkleed, recycled katoen, gestreept, 150 x 200 cm€ 59,95Niet op voorraad -
Tumtum, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
%Slinger, paddenstoelen, vilt, ca. 150 cmVoor € 9,97 Van € 19,95Niet op voorraad -
NieuwReinigingsschuim, onzuivere huid, 150 ml€ 7,95€ 53,00 / l -
Aleppo-zeep, 100% olijfolie, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
%Kerstslinger met blaadjes en witte besjes, vilt, ca. 150 cmVoor € 8,47 Van € 16,95 -
Kaneelsuiker, zakje 150 gram€ 3,75€ 25,00 / kg -
Choco-dropbollen, 150 gr€ 3,95€ 26,33 / kg -
Dropbeertjes, suikervrij€ 3,50€ 23,33 / kg -
Citroentjes, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Bosbessendrups, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Honingdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Honingbijtjes, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Botermesje, roestvrij staal, 10 cm€ 0,75Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, olijfgroen, 50 x 150 cm€ 9,95 -
%Tafelloper, gerecycled katoen, ruit, 50 x 150 cmVoor € 6,47 Van € 12,95 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 150 ml€ 2,95 -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, offwhite, 50 x 150 cm€ 9,95 -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, groen, 50 x 150 cm€ 9,95 -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, lichtblauw, 50 x 150 cm€ 9,95 -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, kiezel, 50 x 150 cm€ 9,95 -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, sienna, 50 x 150 cm€ 9,95 -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, antraciet, 50 x 150 cm€ 9,95 -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, okergeel, 50 x 150 cm€ 9,95