Zoekresultaten voor: ‘Pot de fleur céramique Ø 20 cm’
-
%Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø25 cmVoor € 6,47 Van € 12,95Niet op voorraad -
%Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø15,5 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
%Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø17,5 cmVoor € 3,47 Van € 6,95Niet op voorraad -
%Bloempot, aardewerk, terracotta kleur, Ø20 cmVoor € 4,47 Van € 8,95Niet op voorraad -
Bloempot met schotel, aardewerk, oudroze, Ø16 x 15 cm€ 19,95Binnenkort beschikbaar -
Bloempot met schotel, aardewerk, beige, Ø16 x 15 cm€ 19,95Binnenkort beschikbaar -
Vingerpopje leeuw€ 4,50Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Beugelpot, glas, 1,5 l€ 6,50 -
Deksel voor inmaakpot 'Quattro Stagioni', Ø 8.6 cm€ 1,25 -
Emmer, zink, 1,8 liter€ 4,95 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 24€ 39,95 -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 21€ 29,95 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 13€ 15,95 -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 14€ 15,95 -
Passe-vite, pureerzeef voor QS-pot, rvs€ 16,95 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 16€ 19,95 -
Weckring, Ø 10.8 cm€ 0,40Niet op voorraad -
Deksel voor inmaakpot 'Quattro Stagioni', Ø 7 cm€ 0,95Niet op voorraad -
Weckring, Ø 8.6 cm€ 0,40Niet op voorraad -
Bodycreme, eucalyptus & rozemarijn, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Mosterd, honing en tijm, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Ajvar hot, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg