Zoekresultaten voor: ‘Pot de fleur céramique Ø 20 cm’
-
Etui, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95Niet op voorraad -
Servetten, papier, veldbloemen, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,50Niet op voorraad -
Inmaakpot glad met deksel, mini, 50 ml€ 1,25 -
Inmaakpot met facetten, deksel apart verkrijgbaar, 324 ml€ 1,75 -
Fluitketel, rvs met houten handvat, 2,5 liter€ 29,95 -
Inmaakpot met facetten, deksel apart verkrijgbaar, 240 ml€ 1,50 -
Koffiekan + filter, 600 ml, glas en rvs€ 34,95 -
Inmaakfles 'Quattro Stagioni', inhoud 1 l€ 4,50 -
Inmaakfles 'Quattro Stagioni', inhoud 0,4 l€ 3,50 -
Bloempotschotel, terracotta, grijs, ø 25 cm€ 5,95 -
Schenkkan koffie, roestvrij staal, 600 ml€ 14,95 -
Mand met deksel, rond, kansgras en dadelblad, klein€ 14,95 -
Beugelpotje, glas, 35 cl€ 4,75 -
Extra-confituur, appel & kaneel, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Weckpotklemmetje, metaal€ 0,45Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Extra-confituur, blauwe bessen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Kweekset theekruiden, biologisch, set van 3 potjes€ 17,95 -
Stoombloemen, 45 gram€ 8,95€ 198,89 / kg -
Himalayazout, 200 gram€ 9,95€ 49,75 / kg -
Honing, rozemarijn, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Honing, amandel, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Inmaakfles 'Quattro Stagioni', inhoud 0,2 l€ 2,95