Zoekresultaten voor: ‘Pot de fleur céramique Ø 20 cm’
-
Honing, amandel, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Beugelpotje, rond, inhoud 125 ml€ 3,75 -
Kaasdipper, kweepeer, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Vingerpopje olifant€ 4,50Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Extra-confituur, vijgen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Honing, amandel, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Extra-confituur, blauwe bessen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Beugelfles 'Lock-eat', 1 liter€ 9,95Niet op voorraad -
Ring beugelfles€ 0,30Niet op voorraad -
Blik, tin, luchtdicht, 10,8 x 18 cm€ 4,95 -
Theemuts, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 33 cm€ 12,95 -
Weckring, Ø6,7 cm€ 0,40Niet op voorraad -
Gieter kamerplanten, metaal, bosgroen, 1 liter€ 17,95 -
Gieter kamerplanten, metaal, kiezelgrijs, 1 liter€ 17,95 -
%Gieter, zink, offwhite, 0,9 lVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Gieter voor kamerplanten, glas, 1,5 liter€ 19,95Niet op voorraad -
NieuwVaas, steengoed, bloem, blauw, Ø11 x 20 cm€ 19,95 -
Servetten, papier, dahlia's, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
Servetten, papier, winterbos diertje, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
Meetlat, 20 cm€ 2,50 -
Deksel, groen/wit geruit, voor inmaakpot glad en inmaakpot met facetten€ 0,60 -
Beugelfles, glas, 1 l€ 5,95 -
Keukengereihouder, emaille, groengrijs/wit€ 11,95