Zoekresultaten voor: ‘Pot de fleur céramique Ø 20 cm’
-
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Extra-confituur, frambozen & bessen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 230 ml€ 1,50Niet op voorraad -
Ring voor beugelpot Ø9cm€ 0,95Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 340 ml€ 1,75Binnenkort beschikbaar -
Deksel, rood/wit geruit, voor inmaakpot glad en inmaakpot met facetten€ 0,60Niet op voorraad -
Ring voor beugelpot Ø8cm€ 0,95Niet op voorraad -
Waterdruppelaar, irrigator, vogel, glas, 10 x 36 cm€ 6,95 -
Servetten, papier, specerijen, 20 stuks€ 3,50 -
Trechter voor jam, roestvrij staal, Ø 14 cm€ 7,95 -
Servetten, papier, groente, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
Servetten, papier, vlaggetjes, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
Servetten, papier, kersttakjes, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,25 -
Servetten, papier, rode en groene streep, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwExtra-confituur, peer & speculaas, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
NieuwTheepot, steengoed, blauw, takjes, 1 liter€ 39,95 -
Blaadjesvanger/antidrup voor theepot, rvs€ 1,95 -
Theepot met theezeefje, recht, glas, 1.1 l€ 19,95 -
Beugelpot, glas, vierkant, 3 l€ 8,95 -
Theepot, emaille, groengrijs/wit, 1,5 L€ 22,95 -
Theepot reactieve glazuur, steengoed, groen, 750 ml€ 24,95 -
Beugelpot, glas, vierkant, 2 l€ 7,50 -
Theepot reactief glazuur, steengoed, groen, 1.8 l€ 34,95 -
Theepot, steengoed, wilde bloemen, 1,3 liter€ 24,95