Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten inmaken kersen op brandewijn’
-
Beugelpot, glas, 0.5 l€ 5,50 -
Beugelpot, glas, 1 l€ 6,50 -
Pollepel, beukenhout, 30 cm€ 1,95 -
Weckpotje hoog, 160 ml€ 2,75 -
Beugelpotje met houten dop, glas, 90 ml€ 2,50 -
Beugelpotje, rond, 90 ml€ 1,75 -
Maatbeker Pyrex, glas, 250 ml€ 9,95 -
Tafelkleedhanger, metaal, peer€ 3,50 -
Pollepel, beukenhout, 25 cm€ 1,75 -
Beugelpot, glas, 1.4 l€ 8,95 -
Balsamico, framboos, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Beugelpot, glas, 0,75 l€ 5,95 -
Karaf, glas, roodfruit, 1,2 liter€ 9,95 -
Tafelkleedhanger, aardbei, metaal€ 3,50 -
Pollepel, beukenhout, 35 cm€ 1,75 -
Maatbeker, glas, 500 ml€ 11,95 -
Beugelfles 'Lock-eat', 0,5 liter€ 8,95 -
Beugelpot, glas, rond, 0,2 l€ 4,25 -
Schaaltje aardbei, steengoed, 13 x 10 x 3,5 cm€ 6,95 -
Extra-confituur, frambozen & bessen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Mix voor fruitige bloemenspritz, biologisch, 12 gram€ 9,95€ 829,17 / kg -
Extra-confituur, frambozen & bessen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Ring voor beugelpot Ø9cm€ 0,95Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Ring voor beugelpot Ø8cm€ 0,95Niet op voorraad