Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Glas met bamboe deksel en rietje€ 5,95Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Koffiecapsules lungo, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 10 stuks 52g€ 5,95€ 114,42 / kgNiet op voorraad -
Herbruikbare ijsblokjes, wit marmer, 9 stuks€ 12,95 -
NieuwMelangeerset voor kruideninfusies, biologisch€ 22,95€ 279,88 / kg -
Stapelbak, bamboe, nr 1€ 7,95 -
Herfstmelange, Zwarte thee, 65 g€ 4,95€ 76,15 / kg -
Stapelbak, bamboe, nr 5€ 9,95 -
Ontspanning, biologisch, kruidenmelange, zakje 65 gram€ 5,95€ 91,54 / kg -
Vanillepasta, 60 ml€ 16,95€ 282,50 / l -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, zakje 50 gram€ 5,95€ 119,00 / kg -
Frisse citrus, melange voor ijsthee, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Rozenknopjes, biologisch, 25 g€ 6,95€ 278,00 / kg -
Golden Chai, Kruidenmelange, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Gemberwortel gesneden, biologisch, 75 g€ 6,50€ 86,67 / kg -
Verveine, biologisch, 15 g€ 4,50€ 300,00 / kg -
Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
Hibiscus, biologisch, 40 g€ 4,50€ 112,50 / kg -
Griekse bergthee, biologisch, 15 g€ 4,95€ 330,00 / kg -
Sencha, Groene thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Vlierbloesem, biologisch, 35 g€ 5,50€ 157,14 / kg -
French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml€ 24,95 -
Brandnetel, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Kers cranberry, Fruitmelange, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg