Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken matcha latte’
-
Koffiebonen, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Mix voor fruitige bloemenspritz, biologisch, 12 gram€ 9,95€ 829,17 / kg -
Kookpot met glazen deksel, 3-laags, rvs, PFAS-vrij, Ø24 cm€ 89,95 -
Kamille & citrus, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,50€ 90,00 / kg -
Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf€ 10,95€ 547,50 / kg -
Couscous met groenten, 250 gr.€ 4,95€ 19,80 / kg -
Avondmelange, Kruidenmelange, 95 g€ 4,95€ 52,11 / kgNiet op voorraad -
IJsblokjesvorm, aluminium€ 11,95 -
Glas 'Bodega', middel€ 2,75 -
Glas 'Bodega', groot€ 2,95 -
Waterfles, rvs, 500 ml€ 12,95 -
Thermosfles, rvs, 500 ml€ 16,95 -
Thermosfles, rvs, 750 ml€ 19,95 -
Amandelextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Kaneelsuiker, zakje 150 gram€ 3,75€ 25,00 / kg -
Glas 'Bol', groot€ 2,95 -
Oranjebloesemwater, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Choco-dropbollen, 150 gr€ 3,95€ 26,33 / kg -
Pepermunt-extract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Chocolade mini assortiment, 9 gram (12 stuks)€ 8,95€ 82,87 / kg -
Dropbeertjes, suikervrij€ 3,50€ 23,33 / kg -
Chocoladetablet, puur, koffie & kardemom 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Dressing geroosterde sesam, biologisch, 250 ml€ 5,95€ 23,80 / l -
Glas 'Bol', extra groot€ 3,50