Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016570 heel’
-
Tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, verstelbaar hengsel, 40 x 12 x 40 cm€ 6,95 -
NieuwBodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
NieuwAmandelolie, 100 ml€ 12,95€ 129,50 / l -
NieuwBodyscrub, vetiver & ceder, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Inmaakpot glad met deksel, mini, 50 ml€ 1,25 -
Theelichthouder voor theepot, hittebestendig glas en rvs€ 17,95 -
Waterdruppelaar, irrigator, bol, glas, Ø 7 x 20 cm€ 6,95 -
Waterdruppelaar, irrigator, vogel, glas, 10 x 36 cm€ 6,95 -
Douchegel, eucalyptus & rozemarijn, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 250 ml€ 3,50 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 150 ml€ 2,95 -
Melkkan, rvs, 600 ml€ 9,95 -
Olijfolie extra vierge, met knoflook, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Schenkkan koffie, roestvrij staal, 600 ml€ 14,95 -
Kruidenolijfolie met chili en knoflook, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
%Gezichtsmasker, hydraterend, 75 mlVoor € 3,47 Van € 6,95€ 46,27 / l -
Voetenscrubzout verfrissend, 240 ml€ 7,95€ 33,13 / l -
Rozenwater, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Dressing, biologisch, mosterd dille, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Citroenextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Dressing, biologisch, mango & chili, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Maatbeker, RVS, 250 ml€ 7,95 -
Jojobaolie, 100 ml€ 12,95€ 129,50 / l -
Olijfolie extra vierge, met basilicum, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l