Zoekresultaten voor: ‘shop c 111 a 8298 theepot glas met roestvrij stalen theezeefje 800 ml’
-
Theelichthouder, porselein, huisje met strakke gevel, 18,5 cm€ 9,95 -
Waxinelichthouder, porselein, huisje met ster, 14 cm€ 8,95Binnenkort beschikbaar -
Waxinelichthouder, porselein, gevelhuisje€ 8,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwTheelichthouder, porselein, barn huisje, 13 cm€ 8,95 -
NieuwZeeppomp, geribbeld glas + rvs, Ø7 x 17,5 cm€ 9,95 -
NieuwHandzeep navulling, lavendel & ylang, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwHandzeep navulling, vijg & roos, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwHandzeep navulling, vetiver & ceder, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Siroop, vlierbloesem, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Geurolie, eucalyptus, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, cederhout, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Siroop, citroen, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Geurolie, sinaasappel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, citroengras, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Siroop, rabarber, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Siroop, framboos, biologisch, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Geurolie, patchouli, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 9,95€ 995,00 / l -
Geurspray, fris linnen, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Limonadesiroop, lavendel, zakje 32 ml€ 1,50€ 46,88 / lNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Geurspray, Eau de Dille, 500 ml€ 19,95€ 39,90 / l -
Geurolie, bergamot, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Geurolie, tea tree, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurspray, sinaasappel en bamboe, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l