Zoekresultaten voor: ‘vorratsglas 1 25 l 00002787’
-
Koord, 100% natuurlijk jute, rood, 25 m€ 3,50€ 0,14 / l -
Bloemenzaden, biologisch, Ridderspoor, 0,25GR, 0.25 g€ 2,25€ 9.000,00 / kg -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Douchegel, lavendel & ylang, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / lNiet op voorraad -
Servetten, papier, vlaggetjes, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
Servetten, papier, rode en groene streep, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
Spatel recht, beukenhout, 25 cm€ 0,95 -
Dinerbord, steengoed, beige, spikkel, Ø 25 cm€ 12,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, 25 x 35 cm€ 14,95 -
Boterhamplankje, rubberhout, 25,5 x16 cm€ 9,95 -
Rozenknopjes, biologisch, 25 g€ 6,95€ 278,00 / kg -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
Insectenkast, zeshoekig, stapelbaar€ 8,95 -
Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Kan met bamboe deksel, glas, 1,25 liter€ 12,95 -
Mix voor vinaigrette, Italiaanse kruiden 6g€ 8,95€ 1.491,67 / kg -
Lindebloesem, biologisch, 25 g€ 5,50€ 220,00 / kg -
Sladressing mix, biologisch, blikje, 25 g€ 4,95€ 198,00 / kg -
Pepermolen naturel, 25 cm€ 36,95 -
Kruidenzaden, biologisch, bieslook, 0.25 g, 0.25 g€ 2,25€ 9.000,00 / kg -
Karaf met kurk, glas, 0,25 L€ 6,95Niet op voorraad -
Servetten, papier, winterbos diertje, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
%Servetten, papier, kuiken en konijn, 25 x 25 cmVoor € 1,47 Van € 2,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwVaas, steengoed, takjes, lichtbruin, Ø9 x 25 cm€ 17,95