Geurkaarsen

Geniet van heerlijke geuren in huis met onze fijne geurkaarsen, zoals rustgevende lavendel, sfeervolle cederhout en fris geplukte katoen. Wat is jouw favoriet?

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
9 19
Kleur
13 artikelen
  1. Geurkaars, winterbos, 140 gram
    Nieuw
    Geurkaars, winterbos, 140 gram
    € 9,95
  2. Geurkaars, winternacht, 140 gram
    Nieuw
    Geurkaars, winternacht, 140 gram
    € 9,95
  3. Geurkaars, winterspecerijen, 140 gram
    Nieuw
    Geurkaars, winterspecerijen, 140 gram
    € 9,95
    € 71,07 / kg
  4. Geurkaars, Eau de Dille, 200 gram
    Geurkaars, Eau de Dille, 200 gram
    € 14,95
    € 74,75 / kg
  5. Geurkaars, bergamot en ceder, 210 gram
    Geurkaars, bergamot en ceder, 210 gram
    € 16,95
    € 80,71 / kg
  6. Geurkaars, sinaasappel en bamboe, 210 gram
    Geurkaars, sinaasappel en bamboe, 210 gram
    € 16,95
    € 80,71 / kg
  7. Geurkaars, fris linnen, 210 gram
    Geurkaars, fris linnen, 210 gram
    € 16,95
    € 80,71 / kg
  8. Draaiend molentje voor geurkaars, metaal, goudkleurig
    Draaiend molentje voor geurkaars, metaal, goudkleurig
    € 9,95
  9. Geurkaars, vijg en rabarber, 210 gram
    Geurkaars, vijg en rabarber, 210 gram
    € 16,95
    € 80,71 / kg
  10. Geurkaars, zuiver & sereen, 175 ml
    Geurkaars, zuiver & sereen, 175 ml
    € 16,95
    € 96,86 / l
  11. Geurkaars, fresia en musk, 210 gram
    Geurkaars, fresia en musk, 210 gram
    € 16,95
    € 80,71 / kg
  12. Geurkaars bloemig & balans, 175 gram
    Geurkaars bloemig & balans, 175 gram
    € 18,95
    € 0,11 / kg
  13. Geurkaars, zacht & sensitief, 175 gram
    Geurkaars, zacht & sensitief, 175 gram
    € 18,95
    € 0,11 / kg