Gezellig samen bakken

Gezellig samen bakken

Met de feestdagen in zicht bakken we in deze tijd ook extra feestelijk en gezellig samen. Van koekjes in allerlei vormen en een traditioneel gingerbreadhuis (koekhuisje) tot een overheerlijke tulband. 

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
1 25
Kleur
38 artikelen
  1. Uitsteekvorm koekeman, recycled rvs
    Uitsteekvorm koekeman, recycled rvs
    € 1,50
  2. Uitsteekvorm maan, recycled rvs
    Uitsteekvorm maan, recycled rvs
    € 1,50
  3. Uitsteekvorm kerstbel, recycled rvs
    Uitsteekvorm kerstbel, recycled rvs
    € 1,50
  4. Uitsteekvorm kerstboom, recycled rvs
    Uitsteekvorm kerstboom, recycled rvs
    € 1,50
  5. Uitsteekvorm vredesduif, recycled rvs
    Uitsteekvorm vredesduif, recycled rvs
    € 1,50
  6. Uitsteekvormen, rvs, set van 6 herfstfiguren
    Uitsteekvormen, rvs, set van 6 herfstfiguren
    € 12,95
  7. Uitsteekvorm huisje, recycled rvs, 4 stuks
    Uitsteekvorm huisje, recycled rvs, 4 stuks
    € 8,95
  8. Uitsteekvorm strik, recycled rvs
    Uitsteekvorm strik, recycled rvs
    € 1,50
  9. Siroop kaneel/kardemom, biologisch, 200 ml
    Siroop kaneel/kardemom, biologisch, 200 ml
    € 5,95
    € 29,75 / l
  10. Tulbandvorm, emaille, zwart/wit, Ø 25 cm
    Tulbandvorm, emaille, zwart/wit, Ø 25 cm
    € 22,95
  11. Springvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 15,5 cm
    Springvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 15,5 cm
    € 8,95
  12. Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, 210 gram
    Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, 210 gram
    € 8,95
    € 42,62 / kg
  13. Cantuccini pistacchio cioccolato, 180 gram
    Cantuccini pistacchio cioccolato, 180 gram
    € 7,95
    € 44,17 / kg
  14. Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram
    Bakmix voor koekjes, biologisch, 500 gram
    € 5,50
    € 11,00 / kg
Pagina