Lente

Lente

Het is lente! Wij beginnen met de lenteschoonmaak en we maken plannen om uitgebreid te brunchen. Met mooi servies en zelfgebakken brood zetten we het voorjaar op tafel!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 55
Kleur
160 artikelen
  1. Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram
    Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram
    € 7,95
    € 28,39 / kg
  2. Jaarring of adventskandelaar, hout, Ø 24 cm
    Jaarring of adventskandelaar, hout, Ø 24 cm
    € 9,95
  3. Dinerkaars, okergeel, 27 cm
    Dinerkaars, okergeel, 27 cm
    € 1,10
  4. Onderhoudsolie voor hout, biologisch, pompflesje, 100 ml
    Onderhoudsolie voor hout, biologisch, pompflesje, 100 ml
    € 8,95
    € 89,50 / l
  5. Duimgieter, terracotta, Ø9,5 x 15,4 cm
    Duimgieter, terracotta, Ø9,5 x 15,4 cm
    € 11,95
  6. Spatel recht, beukenhout, 25 cm
    Spatel recht, beukenhout, 25 cm
    € 0,95
  7. Truienkam, metaal, beukenhout
    Truienkam, metaal, beukenhout
    € 4,95
  8. Keukendoek, Recycled katoen, Licht groen, 50 x 50 cm
    Keukendoek, Recycled katoen, Licht groen, 50 x 50 cm
    € 5,95
  9. Tafelkleed, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 145 x 250 cm
    Web Only
    Tafelkleed, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 145 x 250 cm
    € 44,95
  10. Bewaarblik voor zaden, donkergroen metaal
    Bewaarblik voor zaden, donkergroen metaal
    € 16,95
  11. Afwasborstel, beukenhout en tampico
    Afwasborstel, beukenhout en tampico
    € 2,95
  12. Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, veldbloemen, Ø 180 cm
    Web Only
    Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, veldbloemen, Ø 180 cm
    € 46,95
  13. Tak madelief, vilt, 24 cm
    Tak madelief, vilt, 24 cm
    € 4,95
  14. Vaatdoekje, bio-katoen, wit/olijfgroen geruit
    Vaatdoekje, bio-katoen, wit/olijfgroen geruit
    € 2,50
  15. Tafelkleed, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 145 x 180 cm
    Web Only
    Tafelkleed, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 145 x 180 cm
    € 34,95
  16. Natriumpercarbonaat, 300 gr
    Natriumpercarbonaat, 300 gr
    € 8,95
    € 29,83 / kg
  17. Kledingontpiller met houten handvat
    Kledingontpiller met houten handvat
    € 6,95
  18. Marseille zeep ‘terre de Sommières’, vlekkenzeep, 100 gram
    Marseille zeep ‘terre de Sommières’, vlekkenzeep, 100 gram
    € 3,95
    € 39,50 / kg
  19. Bloempot, terracotta, Ø 17 cm
    Bloempot, terracotta, Ø 17 cm
    € 2,95
  20. Dubbelkoolzure soda, 1000 gr
    Dubbelkoolzure soda, 1000 gr
    € 8,95
    € 8,95 / kg
  21. Theemok, steengoed, groen gestreept, Ø 9,5 cm
    Theemok, steengoed, groen gestreept, Ø 9,5 cm
    € 9,95
  22. Tafelkleed, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 145 x 300 cm
    Web Only
    Tafelkleed, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 145 x 300 cm
    € 49,95
  23. Gebaksbordje, steengoed, paardenbloem, Ø 16 cm
    Gebaksbordje, steengoed, paardenbloem, Ø 16 cm
    € 6,95