Bad & douche

Bad & douche

Neem een moment voor jezelf met onze natuurlijke verzorgingsproducten. Zonder haast genieten van alle heerlijke geuren en even lekker ontspannen.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 60
Kleur
279 artikelen
  1. Etui, GOTS bio-katoen, citroenen, 20 x 9 x 7 cm
    %
    Etui, GOTS bio-katoen, citroenen, 20 x 9 x 7 cm
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    Niet op voorraad
  2. Zeeppompje, groengrijs, keramiek en rvs
    %
    Zeeppompje, groengrijs, keramiek en rvs
    Voor € 3,97 Van € 7,95
    Niet op voorraad
  3. Etui, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 x 9 x 7 cm
    Etui, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 x 9 x 7 cm
    € 9,95
    Niet op voorraad
  4. Toilettas, GOTS bio-katoen, lentebloemen, 26 x 16 x10 cm
    %
    Toilettas, GOTS bio-katoen, lentebloemen, 26 x 16 x10 cm
    Voor € 9,97 Van € 19,95
    Niet op voorraad
  5. Toilettas klein, biologisch katoen, geel 18 x10 x 6 cm
    %
    Toilettas klein, biologisch katoen, geel 18 x10 x 6 cm
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    Niet op voorraad
  6. Bakje + deksel, beige spikkel, keramiek en bamboe
    %
    Bakje + deksel, beige spikkel, keramiek en bamboe
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    Niet op voorraad
  7. Zeepschaaltje ovaal, beige spikkel, keramiek
    %
    Zeepschaaltje ovaal, beige spikkel, keramiek
    Voor € 3,97 Van € 7,95
    Niet op voorraad
  8. Zeepschaaltje rechthoek, beige spikkel, keramiek
    Zeepschaaltje rechthoek, beige spikkel, keramiek
    € 5,95
    Niet op voorraad
  9. Gezichtsmasker, ontspannend, 75 ml
    %
    Gezichtsmasker, ontspannend, 75 ml
    Voor € 3,47 Van € 6,95
    € 46,27 / l
  10. Loofah spons 10 cm
    Loofah spons 10 cm
    € 3,95
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  11. Face mist, 100 ml
    %
    Face mist, 100 ml
    Voor € 3,97 Van € 7,95
    € 39,70 / l
    Niet op voorraad
  12. Schaaltje voor shampoo of conditioner bar, kiezelaarde
    %
    Schaaltje voor shampoo of conditioner bar, kiezelaarde
    Voor € 2,47 Van € 4,95
    Niet op voorraad
  13. Bad- & doucheolie,  eucalyptus & rozemarijn, 100ml
    %
    Bad- & doucheolie, eucalyptus & rozemarijn, 100ml
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    € 44,70 / l
    Niet op voorraad
  14. Zeepschaaltje rond, groengrijs, keramiek
    %
    Zeepschaaltje rond, groengrijs, keramiek
    Voor € 3,97 Van € 7,95
    Niet op voorraad
  15. Tandenborstel, bamboe, hard
    %
    Tandenborstel, bamboe, hard
    Voor € 2,47 Van € 4,95
    Niet op voorraad
  16. Natuurspons
    Natuurspons
    € 9,95
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  17. Beker, emaille, wit met blauwe rand
    %
    Beker, emaille, wit met blauwe rand
    Voor € 2,47 Van € 4,95
    Niet op voorraad
  18. Gezichtsreiniger, flacon, 125 ml
    %
    Gezichtsreiniger, flacon, 125 ml
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    € 39,76 / l
    Niet op voorraad
  19. Zeepschaaltje ovaal, groengrijs, keramiek
    %
    Zeepschaaltje ovaal, groengrijs, keramiek
    Voor € 3,97 Van € 7,95
  20. Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 ml
    %
    Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 ml
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    € 44,70 / l
    Niet op voorraad
  21. Haarmasker, amandel & bergamot, 300 ml
    %
    Haarmasker, amandel & bergamot, 300 ml
    Voor € 7,47 Van € 14,95
    € 24,90 / l
    Niet op voorraad
  22. Bakje + deksel, groengrijs, keramiek en bamboe
    %
    Bakje + deksel, groengrijs, keramiek en bamboe
    Voor € 4,47 Van € 8,95
    Niet op voorraad
  23. Vitamine E-olie, 30 ml
    %
    Vitamine E-olie, 30 ml
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    € 165,67 / l
    Niet op voorraad
  24. Kruidenkussentje lavendel, GOTS bio-katoen, 18 x 18 cm
    Kruidenkussentje lavendel, GOTS bio-katoen, 18 x 18 cm
    € 16,95
  25. Winkelmedewerker Edith uit Amsterdam Nieuwendijk met haar favoriet: de Deo stick aluin.

Natuurlijke verzorging

Ben jij een echt bad-type of houd je meer van een verkwikkende douche? Of van allebei, en hangt het van het moment af? Bij Dille & Kamille kan je kiezen uit heerlijk geurende, natuurlijke verzorgingsproducten en meer dan 20 soorten Franse zeep. Verwen jezelf met onze zachte handdoeken en hamamdoeken van biologische katoen en andere fijne badspullen. Zoals onze scrubhandschoenen, massage sponsjes en bodymilkom je huid mooi glad en zacht te houden.

Van puur natuur Aleppozeep tot kersenpit kussentje, van badzout tot zeepbakje, van toilettas tot rieten wasmand, bij ons vind je alles om van jouw badkamer een plek te maken om heerlijk te ontspannen. Of voor een echt verwencadeautje!

Relaxen met onze fijne producten

Maak jouw relaxmoment compleet met onze fijne producten. Kies een aantal van onze verzorgingsproducten uit en plan voor jezelf een routine in. Begin bijvoorbeeld met een lekker bad gevuld met badzout en een heerlijke shampoo bar. Smeer jezelf vervolgens in met een bodycrème of bodyscrub voor een extra zachte huid. Kan je er niet genoeg van krijgen? Dan hebben we ook nog verzorgende maskers voor je gezicht. Na deze maskers voelt jouw gezicht zijdezacht aan en is het extra gehydrateerd.

Verzorgingsproducten van Dille & Kamille

Onze verzorgingsproducten zijn allemaal uitsluitend gemaakt met de beste producten. We hebben bovendien een heleboel verschillende geuren, dus er is vast en zeker een variant die je lekker vindt. Het is ook leuk om met onze verzorgingsproducten een cadeaupakket samen te stellen. Stop verschillende van onze producten in een leuke mand en je hebt het ideale cadeau! Want er is niemand die niet blij is met lekkere producten om een verwenmoment te houden. Toch niet zeker welke geur ze lekker vinden? Dan raden wij onze cadeaukaart aan. Hiermee kunnen ze zelf kiezen welke producten ze het lekkerste vinden.