Housewarming cadeaus

Vier je binnenkort ‘een nieuwe woning’ van vrienden of familie en zoek je een passend housewarming cadeau? Van unieke decoratie items tot praktische keukenaccessoires, hier vind je het ideale cadeau voor een nieuw huis!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
1 100
Kleur
59 artikelen
  1. Tafelloper, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 50 x 145 cm
    Web Only
    Tafelloper, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 50 x 145 cm
    € 12,95
  2. Risotto met pompoen, 300 gram
    Risotto met pompoen, 300 gram
    € 5,95
    € 19,83 / kg
  3. Vogelvoeder, porselein, groen, klein
    Vogelvoeder, porselein, groen, klein
    € 9,95
  4. Theelichthouder, porselein, huisje met klokgevel, 20 cm
    Theelichthouder, porselein, huisje met klokgevel, 20 cm
    € 9,95
  5. Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm
    Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm
    € 14,95
  6. Geurkaars, Eau de Dille, 200 gram
    Geurkaars, Eau de Dille, 200 gram
    € 14,95
    € 74,75 / kg
  7. Theelichthouder, porselein, huisje met puntgevel, 20 cm
    Theelichthouder, porselein, huisje met puntgevel, 20 cm
    € 9,95
  8. Bakvorm, kamille, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 20 cm
    Bakvorm, kamille, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 20 cm
    € 11,95
  9. Theesprankel, wit, 0,75 liter
    Theesprankel, wit, 0,75 liter
    € 12,95
    € 17,27 / l
  10. Kaarsen, set roze 4 stuks
    Kaarsen, set roze 4 stuks
    € 7,95
  11. Tuingereedschap in etui, set van 6
    Tuingereedschap in etui, set van 6
    € 19,95
  12. Theelichthouder, porselein, huisje met strakke gevel, 18,5 cm
    Theelichthouder, porselein, huisje met strakke gevel, 18,5 cm
    € 9,95
  13. Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, groot, 40 x 50 x 10 cm
    Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, groot, 40 x 50 x 10 cm
    € 4,95
  14. Groentefeest, Sidney Schutte
    %
    Groentefeest, Sidney Schutte
    Voor € 14,97 Van € 29,95
  15. Cocktailglas, coupe, 300 ml
    Cocktailglas, coupe, 300 ml
    € 6,95
  16. Kaarsen, set groen 4 stuks
    Kaarsen, set groen 4 stuks
    € 7,95
  17. Percolator, 6 kops, aluminium, rvs
    Percolator, 6 kops, aluminium, rvs
    € 44,95
  18. Kaasschaaf
    Kaasschaaf
    € 16,95
  19. Moodspray Zacht & Sensitief
    Moodspray Zacht & Sensitief
    € 18,95
    € 189,50 / l
  20. Kelnermes, rubberhout, rvs
    Kelnermes, rubberhout, rvs
    € 12,95
  21. Bloempot met ophangkoord, terracotta
    Bloempot met ophangkoord, terracotta
    € 12,95
  22. Stoofpan, gietijzer, groen, Ø 30 cm
    Stoofpan, gietijzer, groen, Ø 30 cm
    € 99,95
  23. Stek- en kiemvaasje, glas, klein
    Stek- en kiemvaasje, glas, klein
    € 7,95
  24. Comfort, Yotam Ottolenghi
    Comfort, Yotam Ottolenghi
    € 34,99
Pagina