Cadeautjes voor de juf en meester

Op zoek naar een cadeautje voor de juf of meester? Ontdek leuke en persoonlijke cadeautjes voor ieder moment, van een bedankje tot een feestelijke verrassing.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 10
Kleur
53 artikelen
  1. Glas 'Line', 39 cl
    Glas 'Line', 39 cl
    € 2,25
  2. Jaarring of adventskandelaar, hout, Ø 24 cm
    Jaarring of adventskandelaar, hout, Ø 24 cm
    € 9,95
  3. Bloempot, terracotta, Ø 8,3 cm
    Bloempot, terracotta, Ø 8,3 cm
    € 0,95
  4. Schaaltje bloem, porselein, Ø 7 cm
    Schaaltje bloem, porselein, Ø 7 cm
    € 1,95
  5. Potje met klavertjes vier
    Potje met klavertjes vier
    € 3,25
  6. Theemok, steengoed, kleine bloemetjes, Ø 9,5 cm
    Theemok, steengoed, kleine bloemetjes, Ø 9,5 cm
    € 9,95
  7. Chocolade hartjes, 160 g
    Chocolade hartjes, 160 g
    € 7,50
    € 46,88 / kg
  8. Pistache crème, 180 gram
    Pistache crème, 180 gram
    € 8,95
    € 49,72 / kg
  9. Kaarthouder, beukenhout, rechthoekig
    Kaarthouder, beukenhout, rechthoekig
    € 4,95
  10. Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram
    Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram
    € 5,95
    € 12,69 / kg
  11. Bloempot, zink, zeeblauw, Ø11 cm
    %
    Bloempot, zink, zeeblauw, Ø11 cm
    Voor € 1,75 Van € 3,50
  12. Kaartenhouder met knijper
    Kaartenhouder met knijper
    € 2,50
  13. Potje met vergeet-me-nietjes
    Potje met vergeet-me-nietjes
    € 3,25
  14. Hoog glas, rood fruit, 400 ml
    Hoog glas, rood fruit, 400 ml
    € 3,95
  15. Theemok, steengoed, groen gestreept, Ø 9,5 cm
    Theemok, steengoed, groen gestreept, Ø 9,5 cm
    € 9,95
  16. Bakmix voor wortelcake, biologisch, 500 gram
    Bakmix voor wortelcake, biologisch, 500 gram
    € 5,95
    € 11,90 / kg
  17. Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr
    Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr
    € 5,95
    € 11,90 / kg
  18. Mix voor Limoncello spritz, biologisch, 8,7 gram
    %
    Mix voor Limoncello spritz, biologisch, 8,7 gram
    Voor € 4,97 Van € 9,95
    € 571,26 / kg
  19. Aardbei citrus, Melange voor ijsthee, 75 g
    Aardbei citrus, Melange voor ijsthee, 75 g
    € 4,50
    € 60,00 / kg
  20. Etui, GOTS bio-katoen, rood fruit, 20 x 9 x 7 cm
    Etui, GOTS bio-katoen, rood fruit, 20 x 9 x 7 cm
    € 9,95
  21. Frisse citrus, melange voor ijsthee, biologisch, 50 g
    Frisse citrus, melange voor ijsthee, biologisch, 50 g
    € 4,95
    € 99,00 / kg
  22. Gastenzeepje kat, 30 gram
    Gastenzeepje kat, 30 gram
    € 1,95
    € 65,00 / kg
  23. Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram
    Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram
    € 4,95
    € 35,36 / kg
  24. Lemon curd, biologisch, 280 gram
    Lemon curd, biologisch, 280 gram
    € 7,95
    € 28,39 / kg
  25. Maak zelf een cadeaupakketje

    Voor een heerlijk genietmoment

Pagina