Cadeautjes voor de juf en meester

Op zoek naar een cadeautje voor de juf of meester? Ontdek leuke en persoonlijke cadeautjes voor ieder moment, van een bedankje tot een feestelijke verrassing.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 10
Kleur
53 artikelen
  1. Uitsteekvorm hart, recycled rvs
    Uitsteekvorm hart, recycled rvs
    € 1,95
  2. Lemon curd, biologisch, 280 gram
    Lemon curd, biologisch, 280 gram
    € 7,95
    € 28,39 / kg
  3. Lieveheersbeestjeskast, zeshoekig, stapelbaar
    Lieveheersbeestjeskast, zeshoekig, stapelbaar
    € 8,95
  4. Etui, GOTS bio-katoen, lentebloem, 20 x 9 x 7 cm
    Etui, GOTS bio-katoen, lentebloem, 20 x 9 x 7 cm
    € 9,95
  5. Opvouwbare tas, Dille & Kamille, biologisch katoen, 38 x 38 cm
    Nieuw
    Opvouwbare tas, Dille & Kamille, biologisch katoen, 38 x 38 cm
    € 3,50
  6. Bijenkast, zeshoekig, stapelbaar
    Bijenkast, zeshoekig, stapelbaar
    € 8,95
  7. Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram
    Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram
    € 4,95
    € 35,36 / kg
  8. Aardbeien in melkchocolade, 80 gram
    Aardbeien in melkchocolade, 80 gram
    € 4,95
    € 61,88 / kg
  9. Thee-ei vogeltje, rvs
    Thee-ei vogeltje, rvs
    € 2,95
  10. Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g
    Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g
    € 8,95
    € 1.278,57 / kg
  11. Mix voor pastasaus all‘arrabbiata, 80 g
    Mix voor pastasaus all‘arrabbiata, 80 g
    € 4,50
    € 56,25 / kg
  12. Tas Dille & Kamille mini, bio-katoen, 12 x 12 cm
    Tas Dille & Kamille mini, bio-katoen, 12 x 12 cm
    € 1,95
  13. Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, klein, 30 x 36 x 10 cm
    Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, klein, 30 x 36 x 10 cm
    € 3,50
  14. Mix voor vinaigrette, Italiaanse kruiden 6g
    Mix voor vinaigrette, Italiaanse kruiden 6g
    € 8,95
    € 1.491,67 / kg
  15. Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, klein, 33 x 35 x 10 cm
    Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, klein, 33 x 35 x 10 cm
    € 3,50
  16. Gastenzeepje hart, 30 gram
    Gastenzeepje hart, 30 gram
    € 1,95
    € 65,00 / kg
  17. Zeep, groot hart met touw, 100 gram
    Zeep, groot hart met touw, 100 gram
    € 4,95
    € 49,50 / kg
  18. Mix voor pastasaus, aglio e peperoncino, 100 g
    Mix voor pastasaus, aglio e peperoncino, 100 g
    € 4,50
    € 45,00 / kg
  19. Mix voor fruitige bloemenspritz, biologisch, 12 gram
    Mix voor fruitige bloemenspritz, biologisch, 12 gram
    € 9,95
    € 829,17 / kg
  20. Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram
    Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram
    € 5,95
    € 39,67 / kg
  21. Gastenzeepje vlinder, 30 gram
    Gastenzeepje vlinder, 30 gram
    € 1,95
    € 65,00 / kg
  22. Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram
    Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram
    € 6,95
    € 49,64 / kg
  23. Bloempot, zink, bremgeel, Ø11 cm
    Bloempot, zink, bremgeel, Ø11 cm
    € 3,50
  24. Notitieblok 'to do', lavendel
    Notitieblok 'to do', lavendel
    € 4,50
  25. Maak zelf een cadeaupakketje

    Voor een heerlijk genietmoment

Pagina