Cadeau

Cadeau

Ben je op zoek naar een mooi of bijzonder cadeau? Voor een verjaardag, een speciale gelegenheid of gewoon zomaar? Bekijk dan snel onze cadeau ideeën en laat je inspireren!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 100
632 artikelen
  1. Vingerpopje olifant
    Vingerpopje olifant
    € 4,50
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  2. Geurkaars, fresia en musk, 210 gram
    Geurkaars, fresia en musk, 210 gram
    € 16,95
    € 80,71 / kg
  3. Vogelvoedersilo, zwart metaal
    Vogelvoedersilo, zwart metaal
    € 24,95
  4. Onderstel, gietijzer, zwart
    Onderstel, gietijzer, zwart
    € 29,95
  5. Geveltjesdrop, 150 gram
    Geveltjesdrop, 150 gram
    € 3,50
    € 23,33 / kg
  6. Inpakpapier, kraft, 70 x 250 cm
    Inpakpapier, kraft, 70 x 250 cm
    € 2,95
    € 1,18 / l
  7. Meetlat, 20 cm
    Meetlat, 20 cm
    € 2,50
  8. Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram
    Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram
    € 5,95
    € 39,67 / kg
  9. Karamelpasta, 220 gram
    Karamelpasta, 220 gram
    € 6,95
    € 31,59 / kg
  10. Inpakpapier met kruiden, kraft, 70 x 250 cm
    Inpakpapier met kruiden, kraft, 70 x 250 cm
    € 2,95
    € 1,18 / l
  11. Mix voor vinaigrette, framboos en moestuinkruiden
    Mix voor vinaigrette, framboos en moestuinkruiden
    € 8,95
    € 2.418,92 / kg
  12. Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml
    Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml
    € 14,95
    € 59,80 / l
  13. Cantuccini tradizionale, 180 gram
    Cantuccini tradizionale, 180 gram
    € 6,50
    € 36,11 / kg
  14. Kaart 3D met envelop, gevelhuisje
    Kaart 3D met envelop, gevelhuisje
    € 4,50
  15. Zoutmolen zwart, 14 cm
    Zoutmolen zwart, 14 cm
    € 26,95
  16. Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram
    Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram
    € 6,95
    € 49,64 / kg
  17. Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml
    Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml
    € 9,95
    € 39,80 / kg
  18. Mix voor pastasaus, aglio e peperoncino, 100 g
    Mix voor pastasaus, aglio e peperoncino, 100 g
    € 4,50
    € 45,00 / kg
  19. Vogelvoedersilo voor pinda's, zwart metaal
    Vogelvoedersilo voor pinda's, zwart metaal
    € 14,95
  20. Kaart met envelop, passiebloem
    Kaart met envelop, passiebloem
    € 2,95
  21. Grote vaas, glas, handbeschilderd, Ø19 x 16 cm
    Grote vaas, glas, handbeschilderd, Ø19 x 16 cm
    € 19,95
  22. Theelichthouder, porselein, roze bloem, 12 x 12x 3 cm
    %
    Theelichthouder, porselein, roze bloem, 12 x 12x 3 cm
    Voor € 3,75 Van € 7,50
  23. Honing, rozemarijn, 110 gram
    Honing, rozemarijn, 110 gram
    € 4,25
    € 38,64 / kg
  24. Nougat cranberry, 75 gram
    Nougat cranberry, 75 gram
    € 3,25
    € 43,33 / kg

Cadeau ideeën voor huis en tuin

Bij Dille & Kamille vind je de leukste cadeaus voor jong, oud en iedereen er tussen in. De artikelen in ons assortiment zijn met zorg en aandacht geselecteerd, van natuurlijke materialen en mooie kwaliteit. Ook voor een speciale gelegenheid, zoals bijvoorbeeld cadeaus voor Valentijn of een handig klein cadeautje . Dus ben je op zoek naar een bijzonder cadeau? Hier vind je volop inspiratie!

Cadeaus van Dille & Kamille voor haar

Op zoek naar een cadeau voor je zus, moeder, vriendin of buurvrouw? Op deze pagina geven we 6 cadeau ideeën voor haar. Leuk om zo te geven of om er een compleet cadeaupakket van te maken. Bijvoorbeeld een verwencadeau met Aleppo zeep, een haarmasker, douchegel of massagehandschoen waarmee je lekker kan ontspannen in bad of onder de douche. Of maak een mooi pakket met een van onze biologische theesoorten, een lekker stuk chocolade en een bijzondere beker. Gebruik onze unieke inpakpapier om er een mooi geschenk van te maken! En met één van onze etiketten heb je meteen handige naamstickers in huis.

Cadeaus van Dille & Kamille voor hem

Ook voor mannen zijn er genoeg bijzondere cadeaus te vinden bij Dille & Kamille. Dus kijk even rond op onze pagina met cadeau ideeën voor hem als je op zoek bent naar een cadeau voor je vader, je broer, partner, collega of een vriend. We hebben fijne verzorgingsproducten, handige artikelen voor in de keuken (zoals onze spiraalsnijder) of een lekkere bakmix om zelf eenvoudig af te bakken. En een goede fles olijfolie doet het altijd goed.

Cadeaus voor in huis – ook leuk als housewarming cadeau

Met de artikelen van Dille & Kamille maak je van een huis een gezellig en sfeervol thuis. Besteedt iemand veel aandacht aan de inrichting van het huis? Of zoek je een verrassend cadeau voor een housewarming? Dan maak je hen vast en zeker blij met een mooie bloempot en een plant. Of kies (een aantal) bijzondere kaarsen en kleine kandelaars. Is de ontvanger dol op bakken en koken? Bekijk dan onze prachtige keukenschorten, (ronde) tafelkleden, ovenwanten en vaatdoeken. Combineer ze met 1 van de heerlijke pastasauzen en pasta voor een compleet kook-cadeau!

Mooie verjaardagscadeaus voor kinderen

Een duurzaam cadeau voor baby’s en kinderverjaardagen vind je bij Dille & Kamille. Versier de kamer met onze vlaggenlijnen. Voor de kleintjes hebben wij ouderwets mooi houten speelgoed, fijne kinderboeken en leuke spelletjes. Of speelgoed om lekker buiten te spelen!  

Cadeaukaart kopen van Dille & Kamille

Is er te veel om uit te kiezen? Met de Dille & Kamille cadeaukaart heeft de ontvanger de keuze uit onze hele winkel. Zoek je vandaag nog een 'snel' cadeau? Onze digitale cadeaukaart ontvang je direct in je e-mail, zonder verzendkosten.