Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille feestelijk koken en tafelen het dille kamille kerstmenu’
-
NieuwGezouten karamels met gingerbreadkruiden, biologisch, 40 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Spatel recht, beukenhout, 30 cm€ 1,25 -
Cacaopoeder, puur, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Olijfolie extra vierge, met citroen, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Truffelschaaf, verstelbaar, roestvrij staal€ 16,95 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 500 ml€ 3,95 -
Mini Grissini, biologisch, 150 gr€ 2,95€ 19,67 / kg -
Kardemom heel, biologisch, 30 g€ 5,95€ 198,33 / kg -
Servetten, papier, kerstgroen en vogel, 25 x 25 cm, 20 stuks€ 2,95 -
Kerstthee, rooibosmelange, blik 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Zout Guérande, truffel, 60 gram€ 9,95€ 165,83 / kg -
Notitieboek, hardcover, kamille, blanco, A5€ 9,95 -
Olijfolie extra vierge, biologisch, Biancolilla, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
NieuwOnderzetter, vilt, off-white met groene tak, Ø20 cm€ 12,95 -
Bord reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 20,5 cm€ 11,95 -
Theepot reactief glazuur, steengoed, groen, 1.8 l€ 34,95 -
Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Koffielepel, esdoornhout€ 6,95 -
Onderhoudsolie voor hout, biologisch, pompflesje, 100 ml€ 8,95€ 89,50 / l -
Hand citruspers, zink€ 9,95 -
Broodmandje, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 cm€ 12,95 -
Broodmandje met voering, gebroken wit, 30,5 x 19 x 8 cm€ 8,95 -
De snelle bakplaat, Rukmini Iyer€ 25,99 -
Dienblad & bakplaat, emaille, wit/zwart, 42 x 32 cm€ 24,95Niet op voorraad