Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille kerst in huis een mooie samenwerking’
-
%Kerstkaart met envelop, schildpadVoor € 0,97 Van € 1,95Binnenkort beschikbaar -
%Kerstkaart met envelop, kerstkransVoor € 0,97 Van € 1,95Binnenkort beschikbaar -
%Kerstkaarten met envelop, knuffelde dieren, set van 10 in een doosVoor € 4,47 Van € 8,95Binnenkort beschikbaar -
%Kerstkaarten met envelop, winteraccessoires, set van 10 in een doosVoor € 4,47 Van € 8,95Binnenkort beschikbaar -
%Kerstkaart met envelop, versierde kerstboomVoor € 0,97 Van € 1,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwHanger dennenappel, vilt, bruin€ 2,95 -
NieuwHanger pompoen, vilt, geel€ 2,95 -
NieuwHanger sinaasappel, vilt€ 2,95 -
NieuwHanger paddenstoel, vilt, geel€ 2,95 -
NieuwKerstballen, vilt, met bloem, ster en maan, set van 8, Ø5 cm€ 24,95 -
Hanger paddenstoel, vilt, rood met witte stippen€ 2,95 -
Kaars dennenboom, donkergroen, 7 cm€ 3,95 -
Kaars dennenboom, donkergroen, 10,5 cm€ 6,95 -
Knijper voor kerstboomkaarsen, zilver€ 1,95 -
NieuwVaas, steengoed, bloem, licht bruin, Ø9 x 15 cm€ 14,95 -
NieuwKandelaar, steengoed, bloem, lichtbruin, Ø11,5 x 6,5 cm€ 9,95 -
NieuwTafelloper, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 50 x 145 cm€ 14,95 -
NieuwKandelaar, steengoed, bloem, blauw, Ø11,5 x 6,5 cm€ 9,95 -
NieuwVaas, steengoed, bloem, blauw, Ø11 x 20 cm€ 19,95 -
NieuwVlekkenspray voor textiel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
NieuwOnderhoudsspray reiniger, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
NieuwImpregnerende onderhoudsspray, 150 ml€ 14,95€ 99,67 / l -
NieuwHet kruidenkompass, Martine van Huffel & Ruth Beretta€ 29,99 -
Theelichthouder, porselein, roodbruin, Ø7,2 cm x 5,5 cm€ 4,95