Zoekresultaten voor: ‘shop c 107 a 1887 maatpannetjes in cups en ml set van 4’
-
Azijn, witte wijn, chardonnay, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Glas, klein, 42 ml€ 1,50 -
Theelepel 'Nantes', roestvrij staal, 14 cm€ 2,95 -
Dinervork 'Nantes', roestvrij staal, 19,5 cm€ 4,95 -
Washandjes voor het gezicht, GOTS bio-katoen, set van 3€ 12,95 -
Paté-/ terrinevorm, wit porselein, 17 x 12 x 18 cm€ 11,95 -
Vork 'Gent', roestvrij staal€ 7,95 -
Dinermes 'Nantes', roestvrij staal, 22 cm€ 4,95 -
Pot met houten deksel, glas, 800 ml€ 4,50 -
Azijn, rode wijn, barbera, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Balsamico azijn, wit, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Mes 'Keulen', roestvrij staal, 23 cm€ 6,95 -
%Serveervork 'Gent', roestvrij staalVoor € 6,47 Van € 12,95 -
Bestekset ‘Nantes’, 16-delig, roestvrij staal€ 64,95 -
Lepel 'Gent', roestvrij staal€ 7,95 -
Glas, recht, gerecycled glas, handgeblazen, 280 ml€ 4,50 -
Beugelpotje, rond, inhoud 125 ml€ 3,75 -
Dressing, biologisch, framboos/rozemarijn, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Kweekset theekruiden, biologisch, set van 3 potjes€ 17,95 -
Dinerlepel 'Nantes', roestvrij staal, 20 cm€ 4,95 -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Bestekset ‘Keulen’, 16-delig, roestvrij staal€ 94,95 -
Sojasaus Tomasu sweet spicy, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
Bord lunch 'Cameo', porselein, Ø 23 cm€ 4,50Niet op voorraad