Zoekresultaten voor: ‘gedroogde rozenbottel hart bio vermoeidheid’
-
Tafelloper, GOTS bio-katoen, rood fruit, 50 x 145 cm€ 12,95 -
Olijfolie extra vierge, met knoflook, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Placemat, GOTS bio-katoen, silhouet blad, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Pesto alla genovese, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Aardbei hibiscus, biologisch, fruitmelange, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Bloemzaden, biologisch, zonnebloem, 2.5 g€ 2,25€ 900,00 / kg -
Pasta geveltjes, biologisch, 250 gram€ 4,95€ 19,80 / kg -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Kruidenkussentje lavendel, GOTS bio-katoen, 18 x 18 cm€ 16,95 -
Bakmix voor tapasbrood, biologisch, 360 gram€ 7,95€ 22,08 / kg -
Pesto al limone, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Korenbloem, biologisch, 10 gram€ 6,95€ 695,00 / kg -
Paprikapoeder mild, biologisch, 55 g€ 4,50€ 81,82 / kg -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, lichtblauw, 50 x 150 cm€ 9,95 -
Tafelloper, GOTS bio-katoen, kiezel, 50 x 150 cm€ 9,95 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, korengeel, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Keukenschort, GOTS bio-katoen, perenoogst, 85 x 90 cm€ 14,95 -
Olijfolie extra vierge, met basilicum, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Bloemzaden, biologisch, Cosmea, 0.5 g€ 2,25€ 4.500,00 / kg -
Dressing, biologisch, mango & chili, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Bakmix voor cakejes, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Kweekset theekruiden, biologisch, set van 3 potjes€ 17,95 -
Sinaasappel gember, biologisch, zwarte thee, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg