Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille kerst in huis een mooie samenwerking’
-
Dinerkaars, donkergroen, 27 cm€ 1,10 -
Dinerkaars, donkergroen, 18 cm€ 0,79 -
Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Tasje, palmblad€ 5,95 -
Afwaszeep, blok 200 gr€ 9,95€ 49,75 / kg -
Plumeau, Merinowol€ 16,95 -
Kersttak met witte besjes, vilt€ 7,95 -
Dinerkaars, donkerbruin, 27 cm€ 1,10 -
Kaart, lieveheersbeestjes en klavertjes€ 1,50 -
Fietsmand, savannegras€ 39,95 -
Bolgamand, Ø 33 cm€ 34,95 -
Geurolie, eucalyptus, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Geurolie, cederhout, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Dinerkaars, donkerblauw, 27 cm€ 1,10 -
Hanger van glas, open, Ø 10 cm€ 3,95 -
Kaart, taart€ 1,50 -
Kleipoeder ‘terre de Sommières’, 400 gram€ 4,95€ 12,38 / kg -
Geurbrander, keramiek, wit gespikkeld, Ø 8 x 10 cm€ 5,95 -
Geurolie, sinaasappel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Moodspray Zacht & Sensitief€ 18,95€ 189,50 / l -
Geurolie, citroengras, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Radiator luchtbevochtiger, keramiek€ 4,95 -
Geurolie, patchouli, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 9,95€ 995,00 / l -
Hanger van glas, open, Ø 8 cm€ 2,95