Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Glas, gerecycled glas, handgeblazen, 350 ml€ 6,95 -
Dressing, biologisch, mosterd dille, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Kruidenolijfolie met chili en knoflook, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 250 ml€ 3,95 -
Pesto alla genovese, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Bakmix voor havermoutkoekjes, biologisch, 400 gr€ 5,95€ 14,88 / kg -
Olijfolie extra vierge, met knoflook, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Citroenextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Pasta geveltjes, biologisch, 250 gram€ 4,95€ 19,80 / kg -
Extra-confituur, appel & kaneel, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Paellakruiden, 9 g€ 3,75€ 416,67 / kg -
Nougat speculaaskruiden, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Bakmix voor tapasbrood, biologisch, 360 gram€ 7,95€ 22,08 / kg -
Pesto al limone, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Korenbloem, biologisch, 10 gram€ 6,95€ 695,00 / kg -
Stapelbaar glas, gerecycled glas, handgeblazen, 175 ml€ 4,50 -
Rozenwater, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Chocoladetablet, melk, appeltaart & kaneel, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Kaneelstokjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Aardbeien in melkchocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Sapglas, groen gerecycled glas€ 3,50 -
Paprikapoeder mild, biologisch, 55 g€ 4,50€ 81,82 / kg -
Olijfolie extra vierge, met basilicum, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Pasta, linguine met citroen en peper, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg