Zoekresultaten voor: ‘shop c 110 a 964 schaaltje porselein 9 cm’
-
NieuwKussenspray, lekker slapen, 100 ml€ 14,95€ 149,50 / l -
Geurzakje, katoen€ 3,50€ 350,00 / g -
Geurzakje, lavendel€ 3,50€ 350,00 / g -
Gedroogde lavendel, 100 gram€ 6,95€ 69,50 / kg -
Geurzakje, vetiver & ceder€ 3,50€ 350,00 / g -
Geurzakje, zeebries€ 3,50€ 350,00 / kg -
Geurzakje, patchouli€ 3,50€ 350,00 / g -
Geurhangers garderobe, kiezelaarde, 2 stuks€ 9,95 -
Geurzakje, sandelhout€ 3,50€ 350,00 / kg -
Geurstokjes, fris linnen, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurzakje, argan€ 3,50€ 350,00 / kg -
Geursteentjes, kiezelaarde, 6 stuks€ 7,95 -
Moodspray Zuiver & Sereen€ 18,95€ 189,50 / l -
Moodspray Kruidig & Kalm, 100ml€ 18,95€ 189,50 / l -
Waxinelichthouder draaiend, winterbos, metaal, goudkleurig€ 9,95 -
Wierookstokjes, sandelhout, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Wierookstokjes, salie, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Draaiend molentje voor geurkaars, metaal, goudkleurig€ 9,95 -
Waxinelichthouder draaiend, huisjes, metaal, ca. 15 cm€ 9,95 -
Geurstokjes, bergamot en ceder, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Wierookstokjes, Palo santo, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Etherische geurolie, biologisch, ontspanning, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Etherische geurolie, biologisch, lekker slapen, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Geurstokjes, fresia en musk, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l