Zoekresultaten voor: ‘Pot de fleur céramique Ø 20 cm’
-
Bloempotschotel, terracotta, Ø 23,5 cm€ 3,95 -
Bloempotschotel, terracotta, Ø 11 cm€ 1,95 -
Bloempotschotel, terracotta, Ø 8 cm€ 1,50 -
Bloempotschotel, terracotta, grijs, ø 19 cm€ 3,95 -
%Bloempot, aardewerk, terra met palmbladmotief, Ø 14 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
Vingerpopje leeuw€ 4,50Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Beugelpot, glas, 1,5 l€ 6,50 -
Emmer, zink, 1,8 liter€ 4,95 -
Passe-vite, pureerzeef voor QS-pot, rvs€ 16,95 -
Deksel voor inmaakpot 'Quattro Stagioni', Ø 8.6 cm€ 1,25 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 24€ 39,95 -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 21€ 29,95 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 13€ 15,95 -
Bodycreme, eucalyptus & rozemarijn, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bloempot 'Prado', aardewerk, terracotta Ø 14€ 15,95 -
Bloempot 'Mara', aardewerk, terracotta Ø 16€ 19,95 -
Bodycreme, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Mosterd, honing en tijm, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Ajvar hot, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
Mosterd, dille, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Mosterd, Provençaals, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Weckring, Ø 10.8 cm€ 0,40Niet op voorraad -
Deksel voor inmaakpot 'Quattro Stagioni', Ø 7 cm€ 0,95Niet op voorraad