Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Kurkuma/geelwortel, biologisch, 40 g€ 3,50€ 87,50 / kg -
Mix voor guacamole, biologisch, blikje, 55 g€ 4,95€ 90,00 / kg -
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Glas, klein, 42 ml€ 1,50 -
Honing, rozemarijn, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Kaneelkussentjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Mix voor geroosterde aardappels, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Tzatziki mix, biologisch, blikje, 25 g€ 4,95€ 198,00 / kg -
Kerriepoeder mild, biologisch, 50 g€ 3,95€ 79,00 / kg -
Laurierblaadjes, biologisch, 3 g€ 2,50€ 833,33 / kg -
Risotto met groenten, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Azijn, witte wijn, chardonnay, 250 ml€ 6,95€ 27,80 / l -
Basilicum, biologisch, 25 g€ 2,50€ 100,00 / kg -
Pasta, linguine met knoflook en basilicum, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Oregano, biologisch, 15 g€ 2,95€ 196,67 / kg -
Pesto piccante, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Mexicaanse kruiden, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Zeefje cocktailshaker, roestvrij staal€ 6,50 -
Vijfkruidenpoeder, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Uienchutney, biologisch, 260 gram€ 7,95€ 30,58 / kg -
Gehaktkruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Fleur de sel Chili, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg -
Extra-confituur, appel & kaneel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Kerstpasta, 'Buon natale', biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg