Zoekresultaten voor: ‘wrijfwas voor hout 125 ml 00022302’
-
Vershoudschaal, glas en bamboe, 470 ml€ 9,95 -
Vershoudschaal, glas en bamboe, 730 ml€ 11,95 -
Stapelbak, bamboe, nr 7€ 17,95 -
Toiletborstel, silicone, beukenhout€ 29,95 -
Toonbankpot, glas, 1600 ml€ 4,95 -
Amandelextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Stapelbak, bamboe, nr 6€ 14,95 -
Stempel, beukenhout, vlinder, Ø 2 cm€ 2,50 -
Snijsetje krom fruit en groente, rubberhout, 18m+€ 29,95 -
Oranjebloesemwater, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Glazenborstel, beukenhout en tampico vezel€ 5,95 -
Burgerpers, rubberhout en rvs€ 16,95 -
Pepermunt-extract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Stapelbak, bamboe, nr 4€ 9,95 -
Stempel, beukenhout, blaadje, Ø 2 cm€ 2,50 -
Spaghetti, rubberhout, 3+€ 17,95 -
Dressing geroosterde sesam, biologisch, 250 ml€ 5,95€ 23,80 / l -
Olijfolie 'Ogliarola', biologisch, 500 ml€ 24,95€ 49,90 / l -
Speculaasplank, poldermolen, beukenhout, 15 x 9 cm€ 7,95 -
Douchegel, vijg & roos, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l -
Klovencrème, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Schuurborstel 'boender', s-vorm, beukenhout en tampico en bassine vezels€ 5,95 -
Amandelolie, 100 ml€ 8,95€ 89,50 / l -
Voetenscrub, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l