Zoekresultaten voor: ‘met facetten gerecycled glas 500 ml 00016570 heel’
-
Lavendelwater, 100 ml€ 5,95€ 59,50 / l -
%Kerstbal, beschilderd, blauw glas, bloemen, 7 cmVoor € 2,47 Van € 4,95 -
Knijper vogel, glas, groen€ 3,95 -
Aloe vera gel, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
%Paashanger, glas, ei met handbeschilderde bloemenVoor € 1,75 Van € 3,50Binnenkort beschikbaar -
Handzeep navulling, amandel & bergamot, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Handzeep navulling, lavendel & ylang, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / lNiet op voorraad -
Fruitvliegval, glas€ 8,95 -
Kiemschaaltje, glas, Ø 13,5 cm€ 9,95 -
Weckpot hoog, 290 ml€ 2,95 -
Vanillepasta, 60 ml€ 16,95€ 282,50 / l -
Weckpotje laag, 80 ml€ 2,50 -
Weckpotje hoog, 160 ml€ 2,75 -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 230 ml€ 1,50 -
Vaas, ribbels, groen glas, 20 cm€ 19,95 -
Glazenborstel, beukenhout en tampico vezel€ 5,95 -
Gieter voor kamerplanten, glas, 1,5 liter€ 19,95 -
Handcrème, lavendel & ylang, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Handcrème, vijg & roos, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 340 ml€ 1,75Binnenkort beschikbaar -
Dubbelwandige infusiefles, hittebestendig glas, 400 ml€ 12,95 -
Schuim zeeppomp, bruin glas, 400 ml€ 9,95 -
NieuwDouchegel. vijg & roos, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l -
NieuwBodycrème, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l