Zoekresultaten voor: ‘shop c 107 a 1887 maatpannetjes in cups en ml set van 4’
-
Dessertvork 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Geurstokjes, fris linnen, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Sauskommetje 'Cameo', porselein, 12 cm€ 4,95 -
Gebaksbord, organisch, porselein, wit, Ø 16 cm€ 7,95 -
Dessert-/ theelepel 'Keulen', roestvrij staal, 14,5 cm€ 3,95 -
Ontbijtbord, organisch, porselein, wit, Ø 20 cm€ 9,95 -
Gebaksbordje reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 15 cm€ 7,95 -
Bord, steengoed, grijs reactieve glazuur, Ø 20,5 cm€ 11,95 -
Theepot, steengoed, strooitakje, 1,5 liter€ 32,95 -
Botermesje 'Gent', rvs en esdoornhout€ 6,95 -
Schaal 'Cameo', porselein, Ø 23 cm€ 7,95 -
Plantenstekers, 9 x 1 cm, 5 stuks€ 4,95 -
%Vismes 'Keulen', roestvrij staal, 20,5 cmVoor € 3,97 Van € 7,95 -
Geurstokjes, bergamot en ceder, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Bord, steengoed, grijs reactieve glazuur, Ø 26 cm€ 14,95 -
Geurstokjes, fresia en musk, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, sinaasappel en bamboe, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, vijg en rabarber, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Inkt, zwart, 10 ml€ 6,95€ 695,00 / l -
Theepot, organisch, porselein, wit, 1,2 liter€ 26,95 -
%Ontbijtbord met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 20 cmVoor € 4,97 Van € 9,95 -
Gebaksbord, steengoed, beige, spikkel, Ø 15 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Vaatdoekjes, gebreid katoen, donkergroen, 2 stuks, 25 x 25 cm€ 9,95Niet op voorraad -
%Ontbijtbord met bloemetjes, organisch, porselein, Ø 20 cmVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad