Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 7220 geurkaars sinaasappel gember 20 cl’
-
Radiator luchtbevochtiger, keramiek€ 4,95 -
%Vismes 'Keulen', roestvrij staal, 20,5 cmVoor € 3,97 Van € 7,95 -
Ontbijtbord, organisch, porselein, wit, Ø 20 cm€ 9,95 -
Zoethoutstokjes, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Provençaalse kruiden, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kg -
Kan, aardewerk, handbeschilderde bloem, 10 x 20 cm€ 29,95 -
Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf€ 10,95€ 547,50 / kg -
%Ontbijtbord met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 20 cmVoor € 4,97 Van € 9,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, ø 20 cm€ 7,95 -
Dienblad & bakplaat, emaille, wit/zwart, 42 x 32 cm€ 24,95Niet op voorraad -
%Kasthanger tegen vocht en geurtjes, kiezelaarde, doosje met 2 stuksVoor € 6,47 Van € 12,95Niet op voorraad -
Kruidenboter mix, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kgNiet op voorraad -
%Ontbijtbord met bloemetjes, organisch, porselein, Ø 20 cmVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Ontbijtbord, steengoed, beige, spikkel, Ø 20,5 cm€ 9,95Niet op voorraad -
Onderzetter vierkant, bamboe, 20 x 20 cm€ 6,95 -
Cacaopoeder, caramel, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Buitenkaars, beton, Ø15 cm x 7,5 cm€ 16,95Niet op voorraad -
Fotolijstje, metaal, zwart, 20 x 25 cm€ 9,95 -
Theelichthouder, porselein, huisje met klokgevel, 20 cm€ 9,95 -
Theelichthouder, porselein, huisje met trapgevel, 20 cm€ 9,95 -
Theelichthouder, porselein, huisje met puntgevel, 20 cm€ 9,95 -
Schaal, acaciahout, Ø 20 cm€ 14,95 -
Kweekbakje met waterreservoir, terracotta, 20 x 11 cm€ 12,95 -
Passe-vite, passeerzeef, RVS, Ø 20 cm€ 16,95