Zoekresultaten voor: ‘wrijfwas voor hout 125 ml 00022302’
-
Stempel, berkenhout, libelle, 3,5 x 3,5 cm€ 2,95 -
Stempel, beukenhout, kever, Ø 2 cm€ 2,50 -
Schuurborstel 'boender', s-vorm, beukenhout en tampico en bassine vezels€ 5,95 -
Schuurborstel 'boender', 8-vorm, beukenhout en tampico vezel€ 5,95 -
Stempel, berkenhout, varen, 7 x 4,3 cm€ 3,95 -
Handcrème, lavendel & ylang-ylang, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Kruidenolijfolie tomaat basilicum, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Bodyscrub, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Piri Piri saus, 155 ml€ 5,50€ 35,48 / l -
Gevel mok, Turnhout, porselein, 200 ml€ 6,95 -
%Kandelaar, mangohout, grootVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
%Vitamine E-olie, 30 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 165,67 / lNiet op voorraad -
%Olie- of azijn-flesje, bol, 500 mlVoor € 7,47 Van € 14,95Niet op voorraad -
%Castorolie, 100 mlVoor € 4,47 Van € 8,95€ 44,70 / lNiet op voorraad -
%Hamameliswater, 100,mlVoor € 1,48 Van € 4,95€ 14,80 / lNiet op voorraad -
Shampoo, amandel & bergamot, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / lNiet op voorraad -
Linnenwater, katoen, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Linnenwater, lavendel, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Vloeibaar fijnwasmiddel, ongeparfumeerd, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
NieuwDeegroller met reliëf, beukenhout, 42 cm x Ø6 cm€ 14,95 -
Pollepel, beukenhout, 30 cm€ 1,95 -
Spatel, acaciahout, 30 cm€ 3,95