Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 7220 geurkaars sinaasappel gember 20 cl’
-
Vaas, porselein, lichtgroen, 12 x 20 cm€ 15,95 -
Schaal, porselein, Ø 20,5 cm€ 12,95 -
Serveerschaal, steengoed, beige, spikkel, Ø 20,5 cm€ 16,95 -
Snijplank, fsc beukenhout, 20 x 30 cm€ 14,95 -
Vaas, porselein, wit, 12 x 20 cm€ 15,95 -
Vaas, steengoed, bloemen en klavers, Ø11 cm x 20 cm€ 19,95 -
Serveerschaal, aardewerk, handbeschilderde bloem, 40 x 20 cm€ 29,95 -
Mand met handvat, dadelblad, groot€ 19,95Niet op voorraad -
Mand met handvat, dadelblad, middel€ 14,95Niet op voorraad -
Vingerpopje leeuw€ 4,50Niet online, bekijk winkelvoorraad -
NieuwKussenspray, lekker slapen, 100 ml€ 14,95€ 149,50 / l -
Gedroogde lavendel, 100 gram€ 6,95€ 69,50 / kg -
Bakvorm, emaille, zwart/wit, Ø 24 cm€ 9,95 -
Wierookhouder, porselein€ 4,95 -
Wierookhouder, keramiek, wit gespikkeld, Ø 10 cm€ 4,95 -
Wierookstokjes, sandelhout, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Wierookstokjes, salie, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Wierookstokjes, Palo santo, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Wierookstokjes, lavendel, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Kussenspray, Beter slapen, 100 ml€ 12,95€ 129,50 / lNiet op voorraad -
NieuwHanger, vilt, engel met lila jurk en kaars€ 5,95 -
NieuwHangers, vilt, engelen met duif, hart en kaars, set van 3€ 17,50 -
NieuwKandelaar, porselein, takjes, lichtgroen, Ø10.5 x 3,2 cm€ 7,95 -
NieuwKandelaar, messing, Ø12 cm x 2 cm€ 7,95