Zoekresultaten voor: ‘keukentouw katoen rood wit 100 m 00022251’
-
Kinderovenwant, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 3,95 -
Kinderovenwant, katoen, groente en fruit€ 3,95 -
NieuwOpvouwbare tas, Dille & Kamille, biologisch katoen, 38 x 38 cm€ 3,50 -
NieuwNougat pistache, 100 gram€ 4,95€ 49,50 / kg -
Gember- en knoflookrasp, porselein, Ø9 cm€ 4,95 -
Keukengereihouder, emaille, groengrijs/wit€ 11,95 -
Broodmandje, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 cm€ 12,95 -
%Etui, GOTS bio-katoen, citroenen, 20 x 9 x 7 cmVoor € 4,97 Van € 9,95 -
Herbruikbare ijsblokjes, wit marmer, 9 stuks€ 12,95 -
Serveerplateau, draaibaar, gelakt acaciahout€ 22,95 -
Ovenschaal wit, porselein, 19,5 cm€ 12,95 -
Flessenborstel, tampico, punt van katoen, 5 x 34 cm€ 3,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, groot, 40 x 50 x 10 cm€ 4,95 -
Pennenhouder, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 5,95 -
Mini keukengerei-setje€ 3,95 -
Dinerbord, organisch, porselein, wit, Ø 27 cm€ 12,95 -
Wasverzachter, bag in box, 5 liter€ 39,95 -
Tas, Dille & Kamille, jute met hengsel, 44 x 8 x 44 cm€ 4,95 -
Gebaksbord, organisch, porselein, wit, Ø 16 cm€ 7,95 -
Grote kan, porselein, 2,5 liter€ 21,95 -
Kleine kan, porselein, 500 ml€ 7,95 -
Blauwe bessen in pure chocola, 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Flessenborstel, tampico, punt van katoen, 3 x 26 cm€ 3,95 -
Massageolie, lavendel & ylang, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l