Zoekresultaten voor: ‘gedroogde rozenbottel bio vermoeidheid’
-
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, groot, 42 x 50 x 10 cm€ 4,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, takjes en blaadjes, groot, 40 x 50 x 10 cm€ 6,95 -
Shopper, bio-katoen, groen, 46 x 34 x 18 cm€ 17,95 -
Tas Dille & Kamille mini, bio-katoen, 12 x 12 cm€ 1,95 -
Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram€ 5,95€ 12,69 / kg -
Kinderschort, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 8,95 -
Bakmix voor wortelcake, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Appeltaartkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Bakmix appeltaart, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
IJsthee, biologisch, groene thee, appel/vlierbloesem 75 gr€ 4,95€ 66,00 / kg -
Speculaaskruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
%Mix voor Limoncello spritz, biologisch, 8,7 gramVoor € 4,97 Van € 9,95€ 571,26 / kg -
Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr€ 5,95€ 11,90 / kg -
Kamille, biologisch, 30 g€ 6,95€ 231,67 / kg -
Lavendel , biologisch, 40 g€ 5,95€ 148,75 / kg -
Laptophoes, GOTS bio-katoen, lentebloem, 16-inch€ 19,95 -
Stofdoek, biologische katoen, groen, 45 x 45 cm€ 2,95 -
Wattenschijfjes, wasbaar, GOTS bio-katoen, 12 stuks€ 12,95 -
Cadeauzakje, bio-katoen, veldbloemen, 24 x 29 cm€ 3,50 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, vrolijke ruit, 145 x 300 cm€ 49,95 -
Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Kiemgroente, biologisch, tuinkers, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Schort, bio-katoen, kers, 85 x 90 cm€ 14,95