Zoekresultaten voor: ‘keukentouw katoen rood wit 100 m 00022251’
-
Schaaltje bloem, porselein, Ø8 cm€ 2,50 -
Rozenwater, 100,ml€ 4,95€ 49,50 / l -
Tuitenrager, tampico, punt van katoen, 1 x 26 cm€ 3,95 -
Afwasmiddel, bag in box, 5 liter€ 59,95 -
Schoonmaakazijn gel, bag in box, 5 liter€ 49,95 -
Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, klein, 30 x 36 x 10 cm€ 3,50 -
Pai Mu Tan, witte thee, biologisch, 35 g€ 4,50€ 128,57 / kg -
Kan, porselein, 1,1 liter€ 14,95 -
Tuitenrager, tampico, punt van katoen, 2 x 26 cm€ 3,95 -
Ontbijtbord, organisch, porselein, wit, Ø 20 cm€ 9,95 -
Massageolie, eucalyptus & rozemarijn, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l -
Schaaltje blad, porselein, 8 x 9 cm€ 1,95 -
Aleppozeep, houtskool, blok 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Theepot, organisch, porselein, wit, 1,2 liter€ 26,95 -
De voedselbos keuken, Hanne van Beuningen€ 29,99 -
%Etui, GOTS bio-katoen, citroenen, 20 x 9 x 7 cmVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Etui, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95Niet op voorraad -
Laptophoes, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 13 inch€ 17,95Niet op voorraad -
%Face mist, 100 mlVoor € 3,97 Van € 7,95€ 39,70 / lNiet op voorraad -
%Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 mlVoor € 4,47 Van € 8,95€ 44,70 / lNiet op voorraad -
Wasmiddel, bag in box, 5 liter€ 39,95Niet op voorraad -
Canvas tas, Dille & Kamille, bio-katoen, klein, 33 x 35 x 10 cm€ 3,50Niet op voorraad -
Kaasplankje, porselein, 24,5 x 13 cm€ 6,95 -
Geurzakje, katoen€ 3,50€ 350,00 / g