Zoekresultaten voor: ‘Veegblik en bor’
-
Opbergblik, emaille, wit, Ø 12 cm€ 11,95 -
Tuintouw in blik, 57 meter€ 6,95€ 0,12 / l -
Voorraadpot, glas en metaal, 520 ml€ 2,75 -
Voorraadpot, glas en metaal, 780 ml€ 3,25 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 1 l€ 10,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 700 ml€ 9,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 450 ml€ 8,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 1650 ml€ 11,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, gerecycled glas, 350 ml€ 5,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, gerecycled glas, 820 ml€ 7,95 -
Voorraadpot met houten deksel, glas, groot€ 10,95 -
Voorraadpot, glas, 1,25 l€ 6,50 -
Voorraadpot, glas, 1,7 l€ 6,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, recycled glas, 600 ml€ 8,95 -
Voorraadpot met houten deksel, glas, middel€ 9,95 -
Voorraadpot, glas, 850 ml€ 5,95 -
NieuwKoekenmannetjes speculaas, biologisch, blik, 130 gram€ 11,95€ 91,92 / kg -
Pot met houten deksel, glas, 350 ml€ 3,50 -
Pot met houten deksel, glas, 550 ml€ 3,95 -
Pot met houten deksel, glas, 800 ml€ 4,50 -
Muffinvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 12 stuks€ 24,95 -
Kerstthee, rooibosmelange, blik 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Sinaasappel & Chai, biologisch, rooibos, blik, 75 gram€ 8,95€ 119,33 / kg -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, blik, 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg